Kim Kardashian spároval najtenšiu trubicu s týmito neformálnymi nohavičkami, ktoré nosíte doma

Nechajte to Kim Kardashian West, aby ste si vytvorili obyčajný šedý pár teplákov.

Realistická hviezda vystúpila v Los Angeles v pondelok večer na sebe neformálnym súborom, ale samozrejme vyzerala štýlovo s vlastným unikátnym spinom na potenie.

Zatiaľ čo trávila čas so svojou tehotnou sestrou Khloé Kardashianovou a hovorila po telefóne, Kim nosila pár svetlošedých teplákov (podobných tu) s čiernymi a bielymi teniskami a svojou bičovitou hornou braletou (podobná tu), ktorá nás trochu nervózne jej TBH.

Kim Kardashian Sweatpants
ROL-AZ / X17online.com

Našťastie netrpelo poruchou šatníka a všetko šlo podľa plánu. Kardashian sa prispôsobila jej vzhľadu tmavým nadmernou vrstvou pre maximálnu pohodu.

Jej výstroj dala malý náznak na jej tónovaný žalúdok, o ktorom sa zmienila v epizóde tohto týždňa Držať krok s Kardashianmi keď sa objavil vnútorný pohľad na jej stravu a cvičebné plány, keďže Kim pracovala s trénerom na stavbu tela.

SPRIEVOD: Kim Kardashian West odmieta jesť tieto 3 potraviny

“Keby som mala desať percent ako ona, bola by to zmena života, rovnako ako celá ruka a späť, je to väčšinou jedlo, musím mať tento životný štýl,” povedal Kardashian. “Musím to skúsiť.”

Jej úsilie naozaj vyzerá ako to, že to vypláca veľký čas.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 2

map