Kim Kardashian svadobné náušnice boli skutočne darček od Kanye od viac ako rok predtým

Keď Kim Kardashian kráčala po uličke v nádhernom šatách z odevov zvyčajne vyrobených z dámskeho, jej “niečo staré” sa z jej uší zjavilo ako šumivé. Ohromujúci pár diamantových čapov Martin Katz Tobey bol darom od Kanye už pred rokom. Kardashian debutoval sentimentálny dar na novoročnom koncerte Kanye 2013, keď oznámil, že je tehotná s baby North. Od tej veľkej chvíle sa realistická hviezda neustále nosí klasické šperky.

052874-kim-kardashian-náušnice-2-480.jpg
ImaxTree, Brian Henn / Time Inc Digitálne štúdiá (2)

Los Angeles založil dizajnér zistil, Kim nosila svoje náušnice Tobey na jej veľký deň, keď jeho žena Kelly, poukázal ich na obrázku. “Bola som potešená, že som ju v náušniciach spoznala, ale aj prekvapila, pretože je to jeden z jej každodenných šperkov,” hovorí Katz výlučne InStyle. “Ukazuje, že ich skutočne miluje. Navyše si myslím, že náušnice sú elegantne jednoduché a ideálne pre nevesta, ktorá pridá svetlo okolo tváre bez toho, aby ju z nej vôbec zhoršila. “Kardashianské Tobey kolíky majú dva veľké diamanty. Tam sú 100-malé diamanty rámovanie väčších kameňov a nastaviť pozdĺž-bok v 18 K bieleho zlata. “Tieto drahokamy sú tesne spojené a vytvárajú stredné kamene iskru,” vysvetľuje designérka, ktorá bola v Hollywoode vyše 25 rokov.

Kliknutím na túto galériu zobrazíte 52 snímok Instagramovcov rodiny Kardashian-Jenner, ktorí majú v Paríži veľký čas.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 + = 46

map