Kim Kardashian Threw Kanye West Kanye-Téma Narodeninová strana

Kanye West pracoval s úsmevnými svalmi, keď oslávil svoje 41. narodeniny obklopené priateľmi, rodinou a množstvom kúzelných trikov!

Jeden deň po skutočných narodeninách hudobníka West oslavoval svoj veľký deň na zábavnej výstave spolu so svojou manželkou Kim Kardashian West a jej sestrami Kourtney Kardashian a Kendall Jenner.

Zatiaľ čo hostia mali dostatok času na groovy do najnovších skladieb West, ktoré sa dali počuť po celej párty, nočná zábava bola poskytnutá majstrom mentorom Lior Suchardom.

“Takže tu máme Lior z Tel Avivu, ktorý je mentálom,” povedal Kardashian West vo veku 37 rokov vo videu zverejnenom na Instagram Story.

“Pozrite sa, pozrite sa na to,” pokračovala, ako sa mentálnikovi podarilo urobiť pár okuliarov umiestnených pred Westom, ktoré sa náhle prehnali.

Úžasný trik, Kardashian West odpovedal: “To je blázon.”

Súhlasil, West poznamenal: “Cray, Lior.”

Kanye West
@ Kimkardashian / Instagram

Kanye narodeniny Party �� @ kimkardashian # kimkardashian

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kim Kardashian Snapchats �� (@kimksnapchats)

Počas celej party, Surchard vykonal veľa trikov, a na jednom mieste dokonca pozval Jenner, 22, k účasti na jednej z večerných predstavení.

Zatiaľ čo Surchard prestáva od svojich zábavných povinností, zdieľa aj fotografiu pozdĺž sestier KarJenner.

“Myslieť … oslavovať … a čítať pozitívne myšlienky s @ kimkardashian @ kendalljenner @ kourtneykardash,” on tituloval obrázok.

Myslieť … oslavovať … a čítať pozitívne myšlienky s @ kimkardashian @ kendalljenner @ kourtneykardash #mastermentalist #liorsuchard #mindreader #kaneywest

Príspevok, ktorý zdieľa liorsuchard (@liorsuchard)

West sa všetci usmievali po celej párty, pretože Kardashian West vyňal niekoľko fotiek svojho manžela pozdĺž pozvaných hostí, medzi ktorými boli hudobníci Pusha T a Kid Cudi, obaja ktorí nedávno spolupracovali s narodeninovým dieťaťom.

West produkoval posledný album Pusha T DAYTONA a v piatok vydal spoločné album s názvom Kid Cudi Deti Pozrite Duchovia.

Stranka bola tiež naplnená niekoľkými cukrovinkami a občerstvením s tematikou Kanye, vrátane cookies a nápojov s tvárou hudobníka na nich a narodeninovým dortom, ktorý pripomínal hory Wyomingu, ktoré vystupoval na jeho vy album art.

Kanye West
@ Kimkardashian / Instagram
Kanye West
@ Kourtneykardash / Instagram
Kanye West
@ Kimkardashian / Instagram

Kardashian West predtým oslávila veľký deň svojho manžela zdieľaním doterajších správ na Instagrame spolu s obrázkom západného držania svojej 4½-mesačnej dcéry Chicaga.

“Happy Birthday dieťa !!!!! Je to divoký rok, ale sme tu a život je dobrý! Tak hrdý na to, že spadáte do albumov a spĺňate svoje sny. Inšpiruješ ma k tomu, aby sa nemožné vždy stalo realitou. Ľúbim ťa : Two_hearts:

Happy Birthday babe !!!!! Je to divoký rok, ale sme tu a život je dobrý! Tak hrdý na to, že spadáte do albumov a spĺňate svoje sny. Inšpiruješ ma k tomu, aby sa nemožné vždy stalo realitou. Milujem ťa

Príspevok zdieľaný Kim Kardashian West (@ kimkardashian) dňa

Spolu s oslavovaním svojich narodenín bol Západ zaneprázdnený nedávnym vydaním svojho nového albumu Ye, ktorý už získal viac ako 100 miliónov prúdov na celom svete a zároveň dosiahnuť stav albumu č. 1 na iTunes, Spotify a Apple Music vo viacerých krajinách.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 1

map