Kim Kardashian vybuchne v slzách nad obavami z toho, že bol okradnutý v Mexiku

Kim Kardashian West sa mohol pružne vrátiť späť k normálnosti po tom, ako odvrátil pozornosť po jej láske v roku 2016 v Paríži, ale zdá sa, že trauma ešte stále postihuje jej.

V teaser pre novú epizódu Držať krok s Kardashianom, realistická televízna hviezda a matka dvoch sa rozpadá počas dovolenky v Mexiku. Vrátila sa do priateľa Joe Francisovej vily na oslavu narodenín Kourtneyho, ale vo chvíli paniky ho zavolá, aby potvrdila, že je v bezpečí.

“Mám len úzkosť. Ste si istý, že je tu bezpečná? “Opýtala sa ho, keď vzlykala po telefóne. Francis ju ubezpečil, že je v poriadku a hovorí: “Áno, Kim je tam v bezpečí, sľubujem. Sľubujem ti, že je to v bezpečí. Mám tam svoje deti. Je to bezpečné. “

Hviezda sa vysvetľuje, čo sa deje v interview v konfesijnom štýle. “Od Paríža som rád prešiel v tomto najhoršom scenári režime v mojej hlave,” povedala.

SPOLUPRÁCA: Kim Kardashian kladie body-Shamers na výbuchu po objavovaní Unflattering Bkini Photos

“Bol som taký nadšený, že som prišiel na túto cestu a nemal som tušenie, že sa budem cítiť takto. Ale to ma zasiahlo správne, keď sme sa dostali z miesta, kde všetci títo ľudia na letisku uvidia, viete, 17 alebo 18 dievčat, všetci s našimi taškami Chanel, a viete, Louis Vuitton to a to rovnako ako hit me , Sme najväčším cieľom vôbec. “

“Ja som ako:” Prečo som prišiel? “” Pokračovala.

Sledujte klip vyššie a chyťte celú epizódu v nedeľu o 9.00 hod. na E!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 7

map