Kim Kardashian West je prvý módny týždeň v Paríži Pozrite sa Sheer, očividne

Paríž, pripravte sa na Kim Kardashian West.

Obchodný magnát a mama z dvoch dorazili do mesta Láska stredy a urobili jej prvý vzhľad Paris Fashion Week nezabudnuteľnou, keď vystúpila s mamou Kris Jennerovou a priateľkou Jennerovej, Corey Gamble.

Kráľovná Sheer nosila čistú sukňu a bavlnené bundy na čiernej bandeau podprsenke a vysoko-pasové čierne spodné prádlo, aby zakryli to, čo zvyšok oblečenia nemohol. Spárovala vzhľad s pruhovanými striebornými pätkami a svojim podpisom dymovým okom. Bunda sa zhromaždila trochu na prednej strane, aby vytvorila viac nepriehľadný vzhľad, ale keď k nej prišiel, to bol ďalší klasický Kim Kardashian West outfit.

Držať krok s Kardashianmi hviezda sa nedávno dostala na svoje webové stránky a aplikáciu, aby vysvetlila jej úplnú posadnutosť. V príspevku s názvom “Sheer Vibes Vibes,” Kardashian West napísal: “Vždy som miloval čisto – ja jednoducho nemám GAF, LOL.”

WATCH: Najlepšie momenty krásy Kim Kardashian

SPRIEVOD: Kim Kardashian Flauntts Jej políčko v celkom šatách

Trendová sada bude snáď zostať v Paríži počas celého týždňa módy a bude pravdepodobne aj naďalej vystupovať v kontroverzných zariadeniach. Ale hej, čo je módny týždeň bez trochu dramatu, správne?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 + = 26

map