Kim Kardashian West je “Savage” v Shorts a Stilettos

Kim Kardashian West dokumentuje svoje nedávne úsilie o chudnutie na Snapchate a teraz odráža impozantné výsledky vo svete. V piatok 35-ročná realistická hviezda vystúpila v štúdiu v Thousand Oaks, Kalifornia Držať krok s Kardashianmi a vyzerala lepšie než kedykoľvek predtým vo svojom tvarovom vybavení.

Kardashian vystúpil s nekonvenčným súborom – pravdepodobne svoj štýl M.O. Ona skĺzla vidieť cez biele nádrže top s čiernou podprsenku pod ním a pár tvar-fitting čierne šortky, ktoré “Savage” napísal jednu nohu v psychedelickej tlače. Ona skončila s nadrozmernou džínsovou bundou, ktorú strategicky nechala visieť z jedného ramena a vytiahla celý pohľad spolu s jemnými oranžovo-ružovými stuhami a samozrejme aj obrie diamant na zásnubný prsteň.

Kim Kardashian embed
AKM-GSI

Pre jej vlasy, Kardashian sa rozhodol pre dlhý, rovný štýl, ktorý bol rozdelený do stredu. Dokončila vzhľad s nahým perom a jej dychtivým okom. Celý súbor bol perfektný pre predvádzanie jej tónovaných noh a úžasných kriviek.

SÚVISIACE: Kim Kardashian odhaľuje novú post-dieťa Váha: “Ja som to nebol za päť rokov”

Kardashian bol na misii dosiahnuť 120 libier po tom, čo zrodil svätého, a ona je skoro tam. Vďaka hardcore tréningu a zdravému stravovaniu je len pár kíl plachá na svoj cieľ. Kudos k nej za to, že sa na ňu drží – nemôžeme čakať, kým sa v televízii objavia pôsobivé výsledky, keď tieto nové epizódy Držať krok s Kardashianmi ovzdušia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − 34 =

map