Kim Kardashian West je Skintight nahý pohľad objatí jej krivky vo všetkých správnych miestach

Táto fotografia je všetkým dôkazom, ktorý potrebujete, že slávne krivky Kim Kardashian West sú rovnako pôsobivé v reálnom živote. Realistická hviezda vystúpila v pondelok v L.A. v koženom súbore, ktorý vyzdvihuje všetky jej najlepšie prostriedky.

Kardashian West objal umenie monochromatického obliekania v ružovej farbe a pevnej nahá sukňu, s výstrihom, ktorý detailne vyzerá po boku. Výsledkom bol bezchybný bodycon ensemble, ktorý dal plnú poprsiu, malý pás a tvarované boky na plnom displeji. Na vrchole s vojenskou zelenou nákladnou košeľou, strappy nahými sandálmi a jej podpisovými štvorcovými odtieňmi bola hviezda v špičkovej forme pre svoje slnečné výlety v L.A.

Kardashian West určite má veľa na oslavu: Včera zdieľala svoju fotografiu Forbes kryt, s čítaním titulku “The New Mobile Moguls.”

“Takáto obrovská česť byť na obálke @forbes! Nikdy som nesníval, že sa to stane a vedel by, že môj otec by bol taký pyšný. #NotBadForAGirlWithNoTalent, “poznamenala fotku.

Taká obrovská česť byť na obálke @forbes! Nikdy som nesníval, že by sa to stalo a vedel by, že môj otec by bol taký pyšný. #NotBadForAGirlWithNoTalent ����

Fotografie vyslaná Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

SÚVISIACE S DANOU: Baby Saint má najchutnejší chubby tváre v novom videu Kim Kardashian West

Kim, berieme si poznámky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − 56 =

map