Kim Kardashian West má prekvapujúce stanovisko o láske k životu Scott Disick

Scott Disick je oficiálne vo vzťahu s 19-ročnou Sofia Richie, ale nie všetci v rodine Kardashian súhlasia s tým najlepším spôsobom, ako k nemu pristupovať.

Disick zdieľa tri deti so svojou bývalou Kourtney Kardashianovou, ktorá by mohla urobiť veci komplikované, aj keď Kourtney sa zdá šťastná, že sa sústredí na to, že robí svoju vlastnú vec na pláži s novým beau Younes Bendjima. Jej sestra Kendall Jenner, na druhej strane, strávila čas volaním Disick a Richieho vekový rozdiel (Disick je 34 rokov) na Instagram s tieňovými komentármi.

TK
Josiah Kamau / BuzzFoto cez Getty 

Čo však Kim Kardashian West myslí na to všetko? Ukázalo sa, že schvaľuje.

“Začal som vidieť fotky Scotta, ktorý beží okolo New Yorku a čokoľvek ho robí šťastným – neposudzujem, je mi jedno,” povedala Kim v nedeľňajšej epizóde Držať krok s Kardashianmi. “Myslím si, že je to dobrá vec, len dúfam, že urobí dobré rozhodnutia a baví sa a nič sa nezbaví.”

Kimova mama Kris Jenner sa trochu líšila. Namiesto toho, aby rozohnala svoje vlastné pocity o novom páre, spýtala sa priamo na to Disick.

“Čo sa deje? Stretávate sa? “Spýtala sa. “Chápeš jednu osobu? Len jeden? Ste stály? “

“Myslím, že to to hovoria deti,” odpovedal neisto Disick.

Kľúčové slová: Kendall Jenner Just Totally Shaded Scott Disick a priateľka Sofia Richie na Instagram

“Je to Sofie?” Zašepkal Jenner skôr, ako to Disick potvrdil. “Počkajte, ako stará je? Pretože naozaj neviem. Je to vek Kylie? “

“19,” povedal Disick stručne.

Zatiaľ čo Disick je starší ako Richie, vekové rozdiely nie sú v rodine Kardashianov nič nové. Samotná Kris mala vek 12 rokov vo vzťahu k neskorému Roberta Kardashianovi. Disickova ex Kourtney má tiež vekovú odlišnosť od svojho priateľa, keďže má 38 rokov a Bendžima má 24 rokov, čo je takmer presne rovnaká medzera ako Richie a Disick.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − 35 =

map