Kim Kardashian West ukazuje svoju post-baby postavu v klesajúcom kosmetike

Kim Kardashian West si vyberie stránku zo štýlov sestier. Držať krok s Kardashianmi hviezda ukázala svoju štíhlu post-dieťa postava, keď vystúpila v Miami, Florida piatok hojdacia vrúbkovaný nahé oblečenie s bočnými výrezmi, ktoré odhalili trochu jej poprsie.

Vzala na vedomie od Khloé a Kourtney Kardashian, ktorí oba súčasťou balenia do ich repertoárov v štýle ulíc pravidelne, Kim spárovanie jej s J Brand je Photo Ready Cropped Skinny džínsy v Mercy, a pár nahé, členok popruh stilettos. Okrem svojho masívneho snubného prsteňa si nechala svoje šperky minimálne, aby dokončila svoj vzhľad a nosila brunetové zámky v dlhých mäkkých vlnách, rozdelené do stredu.

SPRIEVOD: Kim Kardashian West Bares jej neuveriteľné Abs v nahé Selfie Post-Spray Tan

Kourtney a Khloé sú na mnohých príležitostiach športové oblečenie s nudným džínsovým výrazom a Kim si jasne uvedomila, že je to fanúšik. Okrem módnych make-upov si mama z dvoch získala ešte väčšiu kreatívnosť so svojimi dravými párovými džínsy, dokonca aj s vysokým pásom džínsy s čiernym, štiepkovým, korzetovým vrcholom, keď si užila deň v Miami štvrtok.

Nechajte Kim, aby si na sexy pre každú príležitosť … a urobte to svojím štýlom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + = 7

map