Kirsten Dunst má svoje dlhé nohy v tričkách a krátkych džínsových šortkách v L.A.

Je to navždy leto v šatníku Kirsten Dunst.

Po vystúpení v Los Angeles v stredu na sebe zapletenou čiernou košeľu, šitú na mierne modrých nohaviciach a šikovných špičkových pumpičiek, herečka v uliciach v meste Angeles včera húpala súbor vhodnejší na teplé počasie v predchádzajúcej sezóne.

Aby si mohla dávať pochúťky a chytiť obed, 34-ročná malá žena nosila šedé tričko, ktoré si zasunulo do pár voľne šnurovaných džínsových šortiek, ktoré vyzdvihli jej tónované nohy. Dokončila svoj vzhľad koordinujúcimi detskými modrými koženými sandálemi, štruktúrovanou kabelkou z pretiahnutých kostí a retro oranžovými okuliarmi slnečných okuliarov. Fargo hviezda mala na svojom podpisu blond vlasy v prírodných vlnách, ktoré jej splietali na ramenách. Hovorte o jednoduchom štýle v južnej Kalifornii.

Ale nie je to prvýkrát, čo sme zistili, že Dunst húpal toto príslušenstvo. Mala rovnakú tašku a slnko, keď vyšla v už spomínanom oblečení pripravenom na jeseň skôr tento týždeň.

SÚVISIACE S KĽÚČ: Kirsten Dunst sa dostane do pádu s lešteným pohľadom

VIDEO: 3 spôsoby nosenia šortky Slouchy

Ak to funguje, funguje to.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − 18 =

map