Kit Harington a Rose Leslie je dátum svadby je skôr, ako si myslíte

Teraz, keď sa obruba obklopujúca kráľovskú svadbu oficiálne začína zmenšovať, je načase zaradiť sa do iného očarujúceho partnera celebrít. 

Hra o tróny hviezdy Kit Harington a Rose Leslie majú kvôli väzbe uzol veľmi skoro. V skutočnosti je ich svadobný deň len niekoľko týždňov, podľa BBC. Dňa 23. júna pár povedal “urobím” v Škótsku, možno na zámku, ktorý pridá do svojho rozprávkového románu primerané množstvo rozmarov. 

Rose Leslie Kit Harrington
Fred Duval / Getty

“Dátum 23. júna bol zaslaný v kancelárii Huntly v Aberdeenshire. Otec herečky, radca Seb Leslie, vlastní hrad vo svojom volebnom obvode v meste West Garioch,” uvádza publikácia. 

V septembri 2017 zdroj, ktorý bol blízko šťastnému páru, potvrdil svoju angažovanosť ľudia, s duo – ktorý sa stretol na sade Hra o tróny v roku 2011 – oficiálne oznamovanie správ cez U.K. Časy v sekcii “blížiace sa manželstvá”. 

“Zúčastnenie sa oznamuje medzi Kitom, mladším synom Dávidom a Deborahom Haringtonom z Worcestershire a Rose, strednou dcérou Sebastian a Candy Leslie z Aberdeenshire,” čítala.

O mesiac neskôr Harington odhalil detaily za sladkým návrhom. “Mal som nejaké plány na to, urobil som nejaké svetlá v niektorých stromoch a urobil som všetko romantické veci, ale boli sme v krajine a boli sme pod touto krásnou nočnou oblohou a mal palivový oheň a červené víno a rýchlo som rozbehol moju záťaž, “povedal žartovito Zobraziť Jonathan Ross

V miernejšom jazyku sa sám opravil. “Mal som to robiť na druhý deň so svetlami,” vysvetlil. “To, čo som chcel povedať, bolo, že som trochu predčasne položil otázku.” Je to v poriadku Kit, menej ako dokonalé okamihy, ako sú tie, ktoré zažijú nezabudnuteľný svadobný deň. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − 16 =

map