Kit Harington zobrazuje vypnutie bicepsu na Glastonbury Festival s Rose Leslie

Ak sú bicepsy Kit Haringtonovej nejakým náznakom toho, či Jon Snow bude žiť alebo zomrieť v tejto sezóne Hra o tróny, budeme mu dať šancu na prežitie. Herec bol spozorovaný na festivalu v Glastonbury, ktorý vyzeral veľmi milo, keď prechádzal so svojimi bývalými tróny co-hviezda-obrátil-priateľka, Rose Leslie (RIP, Ygritte). 

Pre neslávne bláznivý festival sa Harington rozhodol nosiť tmavé neutrály a spároval štíhle čierne džínsy so sivým trikom, ktorý našťastie ukázal ruky. Zachoval svoj vzhľad inkognito na tmavých okrúhlych odtieňoch a čiapku na spravodajstvo, aby skryla svoje oznamujúce dlhé vlasy. Mezitím Leslie nosil čierny vrch, ktorý obsahoval střely na trenkách a roztrhané džínsy. Je odvážne vybavená bielymi teniskami.

TK
Samir Husajn / Getty

VIDEO: Nicole Kidman tlačil Kit Harington navrhnúť Rose Leslie

 

Zatiaľ čo sa o nadchádzajúcej sezóne Game of Thrones nie je známe veľa, fanúšikovia sa môžu pochváliť skutočnosťou, že Harington stále má svoje dlhé zámky a má neuveriteľne tvar. Vážne, bieli chodci určite majú svoju prácu vystrihnúť pre nich, ak Jon Snow má ovládanie jeho Valyrian meč s týmito bicepsmi. 

SPOJENÉ: Nový Hra o tróny Trailer sa zdá ako každý, kto zomrie

Siedma sezóna Herné tróny premieta 16. júla na HBO. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − 55 =

map