Knit Wit! Zady vytvorila sveter Perfect Wear-Everywhere

Od svojho uvedenia do prevádzky len v minulom roku sa miesto určenia v oblasti životného štýlu a e-commerce Zady podarilo spomenúť pomalý módny moment s vyliečením tovaru z značiek s trvalo udržateľnými praktikami. A teraz jeho zakladatelia Maxine Bedat a Soraya Darabi vedú obvinenie ďalší vedomá križiacka výprava s hnutím “Sourced In”. Poslanie: Požiadať značky o úplnú transparentnosť v každom kroku procesu výroby odevov, udržať ich zodpovedné za environmentálne a etické faktory a efektívne prevratovať priemysel ako celok.

SÚVISIACE: Zady.com chce, aby si myslela skôr, ako si nakupovať

A aby dokázali, že praktizujú to, čo kážu, Bedať a Darabi debutovali prvý kus Zadyho tovaru, “.01 sveter”, ako súčasť svojho novo spusteného súkromného odevného štítku Zady Essential Collection. Pletené kusy sú zdokumentované s videozáznamom a za zákulisím fotografií dodávateľského reťazca od začiatku do konca.

Chrbtom Sweater
Zdvorilosť

“Vďaka novému hnutiu” Sourced In “poskytuje Zady detaily a vizuálne dôkazy o tom, ako sme vytvorili náš prvý produkt, od farmy po továreň,” hovorí Bedat. “Sme hrdí na to, že sme uviedli, že naša pliesť bola získaná a stala sa 100% v USA, ktorá zostala lídrom v regulácii výroby, čo pomáha minimalizovať negatívny dopad textilného priemyslu.”

Vysoko očakávaný úplet sa dodáva v troch neutrálnych odtieňoch (drevené uhlie, svetlošedá a krémová) a krúžky za 160 dolárov, ktoré sú k dispozícii na stránke zady.com. Čo je ešte dôležitejšie, je to 100 percent vyrobených v USA. Pochádzajú z farmy v Oregone, vlna bola potom umývaná a mykaná v Južnej Karolíne, predtým, ako bola farbená a odstreďovaná v Pensylvánii a nakoniec pliesť v Kalifornii. Je to kúsok, ktorý šťastne zapuzdruje štýl aj citlivosť – a práve včas na svetové počasie!

Chrbtom Sweater
Zdvorilosť

“Vystavením nášho dodávateľského reťazca,” hovorí Darabi, “dúfame, že iné značky budú nasledovať naše vedenie pri výrobe krásnych luxusných predmetov etickým spôsobom, za rozumnú cenu, ktorá umožňuje spotrebiteľom investovať a stavať svoje šatne s výrobkami, hrdý na to, že je vlastníkom celý život. ” Nemohli sme viac súhlasiť.

PRIPRAVUJEME: Nakupujte Ciseest a Chicest zimné doplnky

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − 7 =

map