Koľko stojí Ryan Seacrest?

V dnešnej dobe je zriedkavé zapnutie televízora a nevidieť Ryan Seacrest v tele, alebo sledovať niečo, čo produkuje (Držať krok s Kardashianmi, niekto?). Medzi žonglérovým hosťovaním koncertov na červenom koberci a mimo neho a rozvíjaním našich najnovších pozorovaní hlbokej pozornosti je bezpečné povedať, že 43-ročný hráč z bankovej kariéry v Hollywoode. 

Podľa Forbesv roku 2017 na svete je najvyššie platený Celebrity zoznam, Seacrest sedí medzi najlepšie tretie zarábajú, pričom 29 miesto s príjmom 58 miliónov dolárov. Je tiež v dobrej spoločnosti. Hviezdy, ako napríklad hudobná ikona Elton John, šéfkuchár celebrít Gordon Ramsay a spevák krajiny Garth Brooks zaznamenali príjmy vo výške 60 miliónov dolárov – len o 2 milióny dolárov viac ako Seacrest. 

Odstúpenie z univerzity v Gruzínsku je teraz viac ako kedykoľvek predtým, čo je hostingom oboch Žiť s Kelly a RyanReštart American Idol, ktorý premieta tento mesiac. Okrem toho produkuje osem televíznych relácií, ako je nová hitová séria Jennifer Lopez Odtiene modrej, a navrhuje kolekciu pánskych odevov – Ryan Seacrest Distinction – predávaná v spoločnosti Macy’s. 

Zatiaľ čo televízna osobnosť sa nedávno dostala do ohniska za obvinenia zo sexuálneho útoku, ktoré urobila jeho bývalá stylistka Suzie Hardyová, stále si zachováva veľa lukratívnych koncertov vrátane jeho úlohy hostiteľa E! Žiť z Oscarov na červenom koberci krytie. 

SÚVISIACE: Všetky pracovné miesta Ryan Seacrest má stále uprostred sexuálneho zneužitia

Ostatní muži, ktorí sa nachádzali v podobnom postavení ako Seacrest, ich rýchlo podnikli proti svojim zamestnávateľom. Vezmite napríklad Kevina Spaceyho, ktorý bol okamžite nahradený filmom nominovaným na Oscara Všetky peniaze na svete, alebo Matt Lauer, ktorý bol rýchlo pustený z jeho desaťročí-dlhé ranné miesto na dnes šou. Je Seacrest nejakým spôsobom držaný na inej úrovni?  

Aj keď Život Kylie výrobca popiera Hardyho sexuálne zneužívanie a E! opakovane ho obhajoval, je ťažké určiť, ako budú celebrity reagovať, keď ho v nedeľu večer uvidia, že sa mu hodí na červenom koberci. Asi 2018 Oscarové ceny budú koncom obdobia vlády Seacresta. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 + = 71

map