Kostýmový dizajnér Spice sveta zdieľa najzábavnejšie módne nehody zo sady

Pred dvadsiatimi rokmi dnes na potešenie dospievajúcich fangorov všade Emma Bunton, Geri Halliwell, Melanie Brown, Melanie Chisholm a Victoria Beckham (née Adams), mega popová skupina predtým známa ako Spice Girls, debut. Časť hudobná, časť komédia, časť bizarnej fantázie, Spice World bola jedna hodina a 33 blažených minút čistej a nezvyčajnej zábavy, keďže diváci sledovali päť hrdinov, ktorí sa sami hrajú, okolo Londýna v dvojpodlažnom autobusu, stretnutí s Eltonom Johnom, navštevujú tanečný bootovací tábor a odvracia sa od cudzincov, po celú dobu nosiť skutočne pôsobivé oblečenie. Na počesť výročia medzníka filmu sme hovorili s kostýmovou dizajnérom Kate Carin o práci na kultovej klasike.

Kedy ste sa prvýkrát stretli so Spice Girls? V hoteli v Londýne. Vtedy boli dosť známi, ale v skutočnosti to nebolo až do polovice natáčania, že skutočne zasiahli veľký čas. Bol som vo veku 30 rokov a väčšina fanúšikov bola oveľa mladšia ako ja. Sú dosť silou, s ktorou je potrebné počítať – môžu skutočne prebrať miestnosť. Aj ja môžem byť dosť silou, s ktorou treba počítať, a preto som sa snažil byť sám a hovoriť svojou myšlienkou. Gélovali sme veľmi rýchlo. Boli to 100 percent otvorení a hore pre čokoľvek; nemali žiadne predpokladané predstavy o tom, čo to bude, pretože nikto z nich nikdy predtým neučinil film. Mohli by dať niečo vyskúšať, aj keď si niečo nie sú istí. Väčšinou pracovali tak tvrdo. Zaznamenali album, keď sme strieľali, takže pokaždé, keď mali prestávku, odišli a zaznamenali. A o víkendu boli rezervovaní na reklamné kampane. Neviem, ako to urobili.

Aký bol váš prístup k kostýmom?? Keď som prišiel na palubu, každá z dievčat už mala pečiatku osobnosti a ustálený pohľad, takže sme v podstate rozšírili tento vzhľad. Bolo veľa dizajnérov, na ktoré ešte neboli vystavení, a tak sme spolu dláždili to, čo sme mohli nájsť na High Street – veľa Topshopu. Potom sme mali príležitosť mať veci, ktoré boli vyrobené na meranie, a to práve otvorilo milión dverí. Takže so Scary Spice sme boli schopní tvarovať nohy pre svoje patentné kožené topánky. Takisto sme urobili veľa práce pre Posh. Sporty boli sponzorované spoločnosťou Adidas, a preto jej poslali veľa vecí. Dieťa malo dlhé, ponožkové ponožky a malé, krátke šaty. Nebol to normálny film v tom zmysle, že máte príbeh, ktorý poviete s kostýmami, bolo to skôr ako módna prehliadka. Bolo veľa zmien – ak ste vyrazili z výstrelku na niečo, môžete sa vrátiť do toho, že nosíte niečo iné. Bolo to všetko súčasť zábavy. Toto bolo zamerané na mladých ľudí, takže všetko bolo veľmi živé a jasné a chytľavé. Celá paleta pre film bola najchutnejšia, ústa-zalievanie misky s ovocím, ktoré by ste mohli niekedy dostať svoje ruky na.

 

korenie World Anniversary - Embed -10
Spojené archívy GmbH / Alamy

 

SÚVISIACE: To je to, čo dcéry Mel B naozaj myslia na korenie dievčatá

 

Aké boli vaše obľúbené spomienky zo sady? Keď sme strieľali na Royal Albert Hall. Jedna z podpätkov Scary Spice sa zlomila práve tak, ako sa chystala ísť na pódium, a preto sme ju fixovali korku. Bola to doslova MacGyvered, a ona bola schopná robiť svoje tanečné rutiny a všetko. Mali sme veľa porúch v šatníku. Posh by chcela, aby bolo všetko tak tesné, a tak by sa ohýbala a šev jej šiat sa rozdelila. Všetky dievčatká sme na konci dňa umiestnili asi desať minút na zadnej strane môjho šatníka. Mali sme dva šatňové vozíky: jeden na oblečenie a druhý na topánky. Mohli prísť, vziať všetky šaty, postaviť sa v podprsenkách a len sa pokúsiť na čokoľvek, čo ste na nich hodili. Vždy sa smiavali, kým to robili.

Máte obľúbenú chvíľu v štýle? Milujem scénu fotografického záberu, keď sa Posh oblieka ako dievča Bond a Scary sa oblieka ako Diana Ross. Bola to legracia, pretože sme si mysleli, že z manžety vymýšľali niektoré ikony a bežali s nimi. Milujem aj vojenskú scénu. Bola to dobrá zábava. Všetci boli oblečení v camo, ale mali na sebe rovnakú košeľu. Každý z nich bol prispôsobený ich charakteru. Poshu sme položili do podpätkov a prebehla v nich celá prekážková dráha. Victoria má najlepší zmysel pre humor. Bola veľmi podráždená a nešťastná.

 

korenie World Anniversary - Embed -2
Columbia Pictures

 

SÚVISIACE: Spisujú dievčatá zapamätať si “Wannabe” Vid? Zázvor je tu s pripomenutie

 

A samozrejme Posh má malé Gucci šaty. Bolo to ten líniový materiál z výstroja? Victoria vždy mala malý Gucci šaty. Tento pohľad bol založený skôr, než sme natočili film.

 

Milujem scénu, kde sa dievčatá obliekajú ako každý iný. Áno, to bola zábava! Všetci sa s tým mali čo najlepší smiech, pretože aj keď boli skvelými priateľmi, je medzi nimi aj pomerne veľká rivalita ako šťastná rivalita, nepoškodzujúca rivalita. Nemôžem ani spomenúť, kto sa obliekol ako kto; všetci práve prišli a odobrali sa do spodnej bielizne a rozhodli sa, čo chcú nosiť pre každú postavu.

 

Kde ste získali kostýmy Spice Force Five? Robili sme ich! Čokoľvek, čo bolo toto konkrétne, urobili sme pre ne. Pracovali sme s mužom menom Kenny Hall, ktorý mi povedal priateľ, ktorý riadil oddelenie šatníka v divadle Regent’s Park v Londýne. Pokračoval v práci pre Victoria a navrhol jej svadobné šaty. Tieto kostýmy mali byť futuristické a vesmírne. Bolo to všetko veľmi, veľmi jazykom v tvári.

 

korenie World Anniversary - Embed -5
Columbia Pictures

 

SÚVISIACE: Film Spice Girls sa vracia do divadiel, ale je tu úlovok

 

Musím sa opýtať na neslušných chlapov. Niektorí z tých chalanov boli z Chippendale! Keď sme si to uvedomili, pomysleli sme si: “Nebolo by to smiech, keby ste ich museli mať pás?” Mysleli sme si, že by to bolo trochu podráždené a trochu riskantné. Dievčatá neočakávali vôbec – nehovorili sme im. Reakcia bola úplne autentická. Po tejto scéne sa naštvali. Absolútne sa smiechali.

 

Aká bola najnáročnejšia scéna na natáčanie? Cudzinecké kostýmy boli pre mňa najviac stresujúce kostýmy z celej práce. Rád by som radšej navrhol pre tie dievčatá po zvyšok môjho života, ako kedykoľvek predtým, aby navrhli ďalšieho cudzinca. Dievčatá ma po celý čas dráždila a požiadali o zobrazenie výkresov. Dala som to tak dlho, ako som to mohol. Nakoniec sme vybrali látku, ktorá vyzerala trochu šupinatá a bežala s ňou. Nevedel som o tej scéne, kým sme už strieľali.

 

Bol mimozemský bit improvizovaný? Bolo to veľmi posledná chvíľa. Dievčatá majú veľmi silné osobnosti a veľké hlasy. Raz sme natáčali scénu a jeden z nich prišiel s myšlienkou robiť cudzincov a ďalšia vec, ktorú poznáte, je, že dostaneme scenár a robíte cudzie kostýmy. Tkanina pochádza z Shepherd’s Bush Market.

 

korenie World Anniversary - Embed - 1
Columbia Pictures

 

SÚVISIACE: Sledujte Lily Collins Rap Spice Girls, akoby to nie je nikto

 

Kto bol najviac zapojený do kostýmov? Geri má veľmi veľký hlas. Bola to veľmi matka balíčka. Keby sa niekto cítil niečo neistý, Geriho stanovisko by bolo požiadané a dané. Mala o ňom takú energiu; bola tak osviežujúca.

 

Dievčatá zostali v charakteru počas trvania streľby? Nikdy neboli kompenzované. Prišli ráno do povahy a odišli v noci. V tom čase bolo stovky fanúšikov spievať celý deň, keď ste sa pokúšali strieľať, takže museli byť. Bolo to ich značka. Tieto dievčatá mali 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Boli to stroje. stroje.

VIDEO: Victoria Beckham vysvetľuje korenie dievčatám k dieťaťu

 

Film vyvíjal kultové sledovanie. Prečo si myslíte, že to dnes ešte trvá? Myslím, že svet potrebuje farbu. Potrebuje pozitívu. Potrebuje živosť. Potrebuje mládež. Myslím, že sme k tomu pritiahli – priťahujú nás svetlé, lesklé a silné veci. Τη notot τη τη τη τη τηky τηky τη notkyky notot τη not τηot τη notkyotky notot τηot τηky τη τη τη τη nototot not notkyot τη τη τη notky not notototot τη τη not Ich posolstvo bolo veľmi pozitívne. Myslím, že je to kultové, pretože ich osobnosti boli kultové a všetko, čo bolo okolo nich a vynucované na nich, pochádzalo z veľmi pozitívnej energie. Boli to doslova ako parník, ktorý prišiel do času a ľudia sa pozerali nadol a práve začali hľadať. Bol to skutočný moment v čase; svet bol trochu recesia a tieto krásne, jasné, lesklé mladé ženy prišli spievať o tom, že sú silné, silné a pozitívne a my sme všetci bežali za sebou, keď sa ujali vedenia. Mnohí z nás sa z toho nezaujímali.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 74

map