Kostýmy Draculy Untoldovej nie sú tak hrozné! Sú skutočne vyrobené z …

…plastický!

Dracula Untoldová sa otvorí dnes (10. októbra) a prináša nový twist na klasický román Bram Stoker. Príbeh prechádza príbehou až do 14. storočia v Transylvánii a zameriava sa na život Vlada, ktorý slúži ako legendárna inšpirácia pre Draculu. Hrajúc Noeho Huntleya ako pravého muža Vlada, film má byť strašidelný ako peklo (doslova – je to oblasť nemŕtvych), ale Huntley hovorí V štýle tajomstvo v zákulisí, ktoré robí gore trochu viac znesiteľné. Ukázalo sa, že vojenské kostýmy sú len vyrobené z plastu.

“Na začiatku filmu som nosil to isté brnenie až do konca,” hovorí Huntley. Viete, ako plastové vonia, keď ho nečistíte? Predstavte si, že ju nanášate v rybacom oleji. “Vrátil by sa k mojej prívese a ísť:” Prečo je moje trailer cítiť horšie ako všetci ostatní? “Naučil som sa, až o niekoľko týždňov neskôr, že to všetko pokrývajú v rybích olejoch každý deň, aby sa udržali pružné. Skutočnosť tejto situácie bola pravdepodobne najväčšou vecou. “

Ale on prežil, aj napriek niekoľkým blízkym hovorom pri natáčaní. “Najnebezpečnejšie kúsky boli skutočné veci, ktoré sme robili na sade,” hovorí Huntley. Strávil mesiac v tréningu v Belfaste s mečom “vyrobeným z hliníkového hliníka”, ale Huntley ešte nebol pripravený na intenzívny boj pri príchode. “Režisér chcel v noci vidieť záblesk meče – čo je docela sexy – ale bol som rád:” Toto je skutočný meč a chlapec, s ktorým bojujem, má gumený meč. Odídem z hlavy. “

Ak chcete zistiť, či Huntleyov postava prežije, pozrite si trailer nižšie a potom sa pozrite Dracula Untoldová–v dnešných divadlách!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 41 = 44

map