Kourtney Kardashian je 42 dolárov čierne tričko je niečo, ale základné

Ak je jedna vec, ktorú milujeme v štýle sestry Kardashian-Jenner, je to ich schopnosť bez námahy mixovať špičkové a cenovo dostupné kusy, aby vytvorili jeden bezproblémový vzhľad. Prípadom je posledný outfit Kourtney Kardashian, ktorý sa skladá z perfektného kombo vysokých a nízkych položiek.

Matka troch bola spozorovaná v Malibu v Kalifornii, začiatkom tohto týždňa v obľúbenej letnej uniforme každého, a chceme, aby každá vec, ktorú má na sebe. Pre túto príležitosť Držať krok s Kardashianmi hviezda oblečená do chladného čierneho bavlny Storets T-shirt, ktorý mal jedinečný výrez a oddelený golier na výstrihu. Vrchol vyzeral s dvojicou super krátko vyblednutých denimových cvokov, čiernymi high-top teniskami Converse Chuck Taylor (55 dolárov, nordstrom.com) a super luxusnou koženou taškou Hermès. 37-rok-starý dokončil svoj súbor s okuliarmi Quay Austrália cat-eye a ona vytiahla svoje brunetky prameňov do elegantný topknot.

VIDEO: najsexiálnejšie momenty Instagram od Kourtney Kardashian

 

Najlepšia časť? Môžete si vyzdvihnúť Kardashianovo presné tričko za 42 dolárov na storets.com rovnako ako jej presné sunnies za 50 dolárov na quayaustralia.com.

KÚPIŤ: Kourtney Kardashian vyzerá lepšie ako kedykoľvek v nahé kozmetike a Ripped Jeans

Hovorte o víťazstve.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 73 = 75

map