Kourtney Kardashian Just Got Fall je najhorúcej účes

Lob nie je nikde – a Kourtney Kardashian je najnovšie slávy, ktoré ešte viac posilnia jeho vládu ako najhorúcejšia účes v tejto sezóne.

Kardashian lowkey odhalila svoju novú dĺžku kĺbovej kosti so samochodom na Instagram. Hoci najstarší Kardashian označil fotografiu “Nebojte sa, objednal som si včera večer nový telefónny prípad” a odkazoval na Kimojiho ošklivý krik, ktorý držala, to sa nezaoberalo novým rezom. Skúste to, Kourte.

nebojte sa, včera večer som si objednal nový telefón

Príspevok, ktorý zdieľa Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Súvisiace články: Kourtney Kardashian vyskúšal tento trend vlasov spôsob Predtým, ako Kim urobila

Na rozdiel od svojich sestier, ktorí zmenia farbu vlasov a rozrezávajú sa častejšie, než sme si mohli s nimi čestne držať krok, Kardashian prilepil dlhé, hrubé čierne vlasy pre väčšinu svojho času v centre pozornosti, takže tento nový strih je docela veľké.

VIDEO: Kourtney Kardashian nosil $ 45 LBD

Napriek tomu, že kratšia dĺžka je dramatickým odklonom od jej bežného vzhľadu, jedným z dôvodov, prečo je lob tak všestranný, je, že tento strih môže byť ľahko nosený elegantný a rovný alebo zvlnený ako Kardashianova podpisová plážová štruktúra.

Kurtov lalok môže byť ďalším príkladom toho, ako je strih všeobecne lichotivý na každom tvare tváre a mnohých textúrach vlasov, ale vzhľadom na to, že jej rodina zaznamenáva zmeny vlasov, len čas povie, ako dlho sa bude držať s pohľadom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 6 =

map