Kourtney Kardashian nosil orezaný sveter s Track Pants ste boli Coveting

V ten istý deň, keď Khloé Kardashian (konečne!) Potvrdil jej tehotenstvo s prvým snímkom jej holého búšenia, jej staršia sestra Kourtney Kardashian robil titulky z iného dôvodu.

38-ročný muž odišiel v Los Angeles v stredu popoludní v zimnom pripravenom súbore, ktorý (podľa môjho názoru) takmer Rovnako ako priekopnícky ako jej sestra.

Mama troch bola spozorovaná so svojím synom Masonom, keď nosila najkrajšiu dvojicu nohavíc Sandro čiernej nohy s bielymi a červenými pruhmi po boku (podobný obchod tu). Zatiaľ čo v tejto sezóne sú všetky nohavice inšpirované rekreačnou atmosférou, Kardashian sa podarilo urobiť to nemožné a urobiť si vzhľad úplne obchodne vhodný s niektorými kľúčovými kúskami. Pozrite sa na všetky jej najlepšie štýly v štýle ulice v našej galérii.

December 20, 2017

Realistická hviezda vystúpila v L.A. s párom čiernych trackových nohavíc s červenými a bielymi pruhmi na nohe. Spárovala vzhľad s orezaným sveterom a čiernymi špičkovými topánkami.

Clint Brewer / Splash News

Realistická hviezda spája nohavice s orezaným béžovým sveterom (podobný obchod) a čiernymi koženými batičkami. Nadmerné slnečné okuliare a elegantné fúkanie dokončili jej vzhľad dohromady.

Zatiaľ čo sme zaneprázdnení štýlovými poznámkami, Kourtney oslavuje prvé tehotenstvo svojej sestry. Nemohli sme byť šťastnejší pre sartorially dôvtipný fam.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 54 = 60

map