Kourtney Kardashian Sizzles v bielom bikinách počas Vacay s Younes Bendjima

Kourtney Kardashian je vždy pripravený na bikiny – dokonca aj v zime zimy. Ako dôkaz, matka troch predviedla svoju tónovanú postavu v bielej dvojdielke počas dovolenky v Mexiku. 

S priateľom, Younes Bendjima, po boku, realistická hviezda nám dala hlavnú FOMO, keď odišla do Instagramu, aby sa podelila o sýto výstrel samého, oblečeného do sexy plaviek. “Je to jednoduché veci,” poznamenala malebná chyba. 

to sú jednoduché veci

Príspevok, ktorý zdieľa Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Avšak jej pohľad nie je nič iné ako jednoduché, lebo sa usadzuje pri vonkajšom bazéne obklopenom tropickými rastlinami a zrúcaninami oceánskych vĺn. 

Držať krok s Kardashianmi osobnosť, ktorá sa údajne zdržuje v luxusnom letovisku Imanta, umožnila fanúšikom držať krok s jej romantickým únikom s fotografiami hrdlových milovníkov, ktorí sa túžia po svojom idylickom prostredí na svojich príbehoch Instagram.

TK
Kourtney Kardashian / Instagram
Kourtney Kardashian mexico-EMBED3
Kourtney Kardashian / Instagram
TK
Kourtney Kardashian / Instagram
TK
Kourtney Kardashian / Instagram

Tešíme sa na to, kde sa pár pár jet-set, ktorí už vycestovali do Egypta, Paríža a NYC – vziať svoju romantiku do budúcnosti!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map