Kráľovná Alžbeta a princ Charles reagujú na narodenie Kate Middletonovej a tretieho dieťaťa princa Williama

Kráľovská rodina má veľa osláviť tento rok s niekoľkými svadbami na obzore, ale oni ju kopajú s príchodom Kate Middleton a Prince William tretie dieťa.

Dieťa sa narodilo v pondelok 23. apríla a ako je bežné, Kensingtonský palác vydal vyhlásenie od kráľovnej Alžbety a kráľovskej rodiny v reakcii na narodenie: 

Princ Charles tiež vydal vyhlásenie v mene seba a Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu. 

“Obaja sme tak spokojní so správami,” povedal. “Je veľká radosť mať ďalšieho vnúča, jediný problém je, že neviem, ako sa s nimi bude držať.”

kráľovná Elizabeth and Kate Middleton lead
Danny Martindale

Tieto sledujú veľkú tradíciu kráľovských rodných hlásení. Pre najstaršieho dieťa Williama a Kateho, princa George, prišlo vo forme viacerých vyhlásení. Hovorca z Buckinghamského paláca povedal kráľovná a vojvoda z Edinburghu boli “potešení z noviniek” o narodení Georgea.

Keď sa narodil princ George, princ Charles vydal podobnú poznámku, ktorá hovorila o babičke.

“Obaja moja manželka a ja sme sa tešili pri príchode môjho prvého vnuka. Je to neuveriteľne zvláštny okamih pre Williama a Catherine a sme pre nich tak nadšení pre narodenie svojho chlapca,” napísal. “Prarodičstvo je jedinečným momentom v živote každého, čo mi v posledných mesiacoch povedali nespočetní milí ľudia, a preto som nesmierne hrdý a šťastný, že som prvýkrát starý otec a tešíme sa, že v blízkej budúcnosti budeme vidieť dieťa . “

SÚVISIACE: Prečo Meghan Markle a Kate Middleton sú priateľskí, ale nie BFF

Podobné vyhlásenia boli vydané, keď sa narodila princezná Charlotte.

“Kráľovná, knieža z Edinburghu, princ z Walesu, vévodkyňa z Cornwallu, princ Harry a členovia oboch rodín boli informovaní a sú nadšení z tejto správy,” Charlotteho rodné vyhlásenie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − = 13

map