Kráľovná Alžbeta môže prekročiť túto časť princa Harryho a Meghan Markle’s Wedding

S inou kráľovskou svadbou na obzore, britská kráľovská rodina sa pripravuje na to, keď princ Harry a Meghan Markle hovoria “Ja”. Vybrali si svadobnú tortu a poslali pozvánky a všetko sa zdá byť naplánované na 19. máj. Ale kde sa do toho všetko zapadá kráľovná Alžbeta?

Harryho babička kráľovná Alžbeta mala vždy s sebou úzke vzťahy, takže nie je žiadnym prekvapením, že plánuje hrať dôležitú úlohu na svojej svadbe. Na jeseň minulého roka, Kráľovská expertka a životopisca Katie Nichollová, autorka Harry: Život, strata a láska, nechať Zábava Tonight viete, čo pravdepodobne prechádza cez hlavu kráľovnej.

Blahoželáme kňazovi Harrymu a pani Meghan Markleovej k ich angažovanosti! Jeho kráľovská Výsosť a pani Markleová dnes popoludní navštívili Sunken Garden v Kensingtonskom paláci, aby si našli šťastnú novinku.

Príspevok zdieľaný Kensingtonským palácom (@kensingtonroyal)

“Z mojich zdrojov na hrade Windsor som povedal, že [kráľovná Alžbeta] je veľmi, veľmi vyhovujúca,” povedal Nicholl. “Povedala dvojici:” Toto je tvoja svadba, toto je tvoj deň. Plán to tak, ako to chceš. ” [Toto] je veľmi veľkorysé, pretože nezabúdajte, že kráľovná otvára svoj domov. “

To určite vyhovuje tomu, čo vieme o tom, ako kráľovná cítí Markle, ale zdá sa, že fanúšikovia rodiny môžu očakávať, že láskavosť preložiť priamo do svadby. 

“Nezabúdajte, že je veľmi blízka svojmu vnukovi, má veľmi zvláštny vzťah, je nadšená, že vidí, ako sa Harry usadil a nakoniec sa oženil,” povedal Nicholl. “Ona bude chcieť byť veľmi dôležitou súčasťou toho dňa a naozaj to bude.”

kráľovná Elizabeth Prince Harry embed
Tim Graham

SÚVISIACE: Pozrite sa na 8-rok-starý Meghan Markle predstierať, že je kráľovná v domácom filme

Aj tak neočakávajte, že by bola súčasťou kráľovnej Alžbety všetko.

“Ale myslím, že keď príde na večerné recepcie a určite na párty, ak sa v tom čase podujatia spievajú dievčatá, nemyslím si, že kráľovná bude na tanečnom parkete,” povedal Nicholl. 

Spravodlivo, kráľovná Alžbeta. Docela fér. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 8

map