Kráľovná Alžbeta skutočne tu nie je pre tanečnú drámu Meghana Markleho

Kráľovná Alžbeta nemá čas na nezmysly.

92-ročná kráľovná je zaneprázdnená vládou britskej monarchie a nezdá sa, že je dramaticky okouzlená – aj keď je to z vlastnej vnučky Meghan Markle. Iste, kráľovná a Meghan v minulosti vyzerali ako BFF, ale kráľovná Alžbeta kreslí líniu na Markleho očividne verejný konflikt so svojím otcom Thomasom.

kráľovná Elizabeth lead
Bazén / Tim Graham Picture Library

Zdroj povedal The Sunday Times že britský vládca “zahalí oči” nad všetkým, čo kleslo. 

Vo všetkej spravodlivosti Meghan nie je presne skákať nad radosťou nad ním. “Meghan si nemyslí, že je to spravodlivá hra medzi jej otcom a médiami, takže sa s ním nebude zaoberať, ani nikoho nariadiť, aby na ňu menovala záznam,” dodal zdroj. “Vždy existovali obavy z jeho zraniteľnosti, teraz sa dostal do cyklu verejnej diskusie, je to veľmi smutné.”

SÚVISIACE: Pozorujte Meghan Markle a kráľovnú Alžbetu, že to prehrali cez vtip princa Harryho

kráľovná Elizabeth and Meghan Markle embed
Jeff J Mitchell

Princ Charles, na druhej strane, je viac pochopiteľný. Zdroj uviedol, že “bude veľmi milý voči Meghanovi.” Možno je viac ochotný reagovať súcitne, pretože sám nie je cudzinec vysokej úrovne kráľovskej drámy (pozri: Camilla a Diana). 

Zatiaľ čo sa rodina rozhodne zdokonaliť svoju pokerovú tvár tým, že vôbec nereaguje verejne, to isté nemožno povedať pre Meghanovu rodinu. Ako jej otec Thomas pokračuje vo vyčerpávajúcom prehliadke médií a jej brata váži, jej 78-ročný strýko teraz pridáva svoje dva centy. 

DÔVODOVÁ SPRÁVA: Princezná Diana počula princ Charles Tell Camilla On by “vždy miloval jej”

Michael Markle, starší brat Thomasov, povedal Denník (obľúbený odbyt jeho rodiny) on je ten, kto “urobil viac pre ňu” v priebehu rokov ako ktokoľvek iný. Keď sa ho pýtali, či by ju chodil po uličke na mieste Tomáša, Michaelova odpoveď bola jasná.

“Iste, mohol by som mať, ak by to bolo koordinované. Áno, urobil by som to,” povedal. 

To všetko je dobré a dobré … ale nebol pozvaný. 

“Myslel som, že to urobím, ale vôbec som ju nepočul,” pripustil. “A neviem, koľko na ňom ovplyvnila Kráľovská rodina alebo nie, neprijali nikoho iného, ​​takže nemohli urobiť výnimku pre mňa.”

Kým jej príbuzní nezlikvidujú s komentármi v tlači, pochybujeme, že odpoveď royalov bude niečo iné ako “mlčanie je zlaté”. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map