Kráľovský život Meghan Markle sa zmení po tom, čo sa princ William stane kráľom

Pokiaľ vieme, naša 92-rok-stará super-babička, kráľovná Alžbeta (dlho môže vládnuť), nie je nesmrteľná a čoskoro bude rímom princa Charlesa, aby si vzal trón. A potom princ William.

Vieme, že budúcnosť bez nášho obľúbeného odtieňa odtieňov sa zdá byť nemožná, ale jedného dňa princ William rozhodne a my všetci musíme zhlboka nadýchnuť a prijať to. Bude to spôsobiť zbytočné zmeny pre skoro všetkých, ktorí sú s ním prepojení a samozrejme to nevylučuje švagrovka Meghan Markle.

Meghan's role once William is king lead
Chris Jackson / Getty Images

Zatiaľ čo zmeny v Markleovom živote nebudú rovnako dôležité ako Kate Middletonová (bude to s “Kráľovnou Kate” alebo “Kráľovnou Catherine”?), Veci však zmenia jej už horúci život. Bývalý kráľovský majstrovník Grant Harrold povedal expresné toľko tento týždeň v rozhovore.

SÚVISIACE: Člen kráľovskej sprievodca tváre zasadený pred kráľovnou Alžbetu a dve princezná

“Vojvodkyňa z Sussexu bude mať dôležitú úlohu, pretože sa jedného dňa stane kráľovskou sestrou,” povedal. “Zoberie si povinnosti v mene panovníka, ako vidíme dnes kráľovienov za kráľovnú.”

Meghan's role once William is king embed
Chris Jackson / Getty Images

Zdá sa, že už skontrolovala túto škatuľku. Ona a kráľovná Alžbeta strávili časť leta, ktorá sa rozpadá a robia trápne rodinné spomienky (bez princa Harryho), ale akonáhle je William kráľom, tieto pekné návštevy len zintenzívnia.

Súvisiace články: Kráľovná Alžbeta tajne stala Meghan Markle Stan Celý tento čas

“Obidve kráľovské vojvodkyne majú dôležité úlohy,” vysvetlil Grant. “Predstavujem si, že uvidíme viac vojvodkyne z Cambridge, keď sa pripravuje na budúcu úlohu kráľovnej.”

No, uvidíme Kate, akonáhle je v októbri mimo materskej dovolenky. Prinajmenšom máme Markleho, aby nás medzičasom zastavil.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 66 = 76

map