Krása katastrofa, ktorá takmer zničená princezná Diana svadba

Každá nevesta je vystrašená z rozliatia červeného vína alebo cestovín na svadobné šaty, ale pre princeznú Dianu jej krása rutina je skoro zničená jej svadobný deň.

V úryvku z knihy Diana: Portrét , ktorá bola obnovená expresné, Princezná Diana nalíčiť umelec Barbara Dalyová odhaľuje, že princezná preliala svoju podpisovú vôňu pred jej šatami niekoľko sekúnd predtým, ako kráčala po uličke v katedrále sv. Pavla v Londýne.

SÚVISIACE: To je dôvod, prečo Meghan Markle nosí jej Makeup ako princezná Diana

Diana si odniesla posledný sprievod z Houbigant Paris Quelques Fleurs (240 amerických dolárov, neimanmarcus.com), ale veko fľaše sa uvoľnilo a postriekalo jej šaty David a Elizabeth Emanuel.

Podľa Dalyovej povedala Diana: “Práve som dal moje parfumy a ja som vylial niektorých na prednej strane mojich šiat. Zabijú ma! “

Daly sa zúrivo pokúsila vyčistiť šaty, ale vôňa zanechala veľkú škvrnu. Takže make-up umelec povedal Dianine, že je to len jedna vec, ktorú môže urobiť: držte ju oblieknutou oblasťou, aby vyzerala, akoby ju jednoducho zdvihla, aby sa vyhnula.

VIDEO: Škola krásy: Blow Out Meghan Markle

A celý svet pozorujúci svadbu doma si ani nevšimol.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 51 = 56

map