Kreatívna riaditeľka Klubu Monaka, Caroline Belhumeur, Jedlá na jeseň móde

Keď tvorivá riaditeľka klubu Monaka Caroline Belhumeur (vyššie, správne) počíta starožitnosť filmovej hviezdy Joan Crawford ako jej najvyššiu štýl ikonu … viete, že môžete očakávať niečo báječné vo svojich obchodoch. “Textúry a nové rozmery” je to, ako zhrnula kolekciu pádu značky. Belhumeur podáva jedlá v ponuke klubu Monako, čo môžeme očakávať počas dovolenkovej sezóny a ďalšie.

Aká bola inšpirácia pre kolekciu jesene?
“Jeseňová kolekcia bola inšpirovaná Islandom a bola skutočne celá krajina.Vzťahovali sme sa na ostrovné výhľady oceánu, párovanie ťavu a mechovej zelene s bledými bielymi vrstvami, slonovinou a tónmi horúceho uhlia. zábavy.”

Aké sú vaše najlepšie tri tipy pre sezónu?

klub Monaco
Zdvorilý klub Monako

Tierney kožené topánky, 395 dolárov; clubmonaco.com. Emmala svetre nohavice, 190 dolárov; clubmonaco.com. Kay plášť, $ 1,995; clubmonaco.com.

Povedzte nám o vašich obľúbených trendoch pádu.
“Naozaj sme sa cítili vrstvené, s dlhšími dlhými kabátmi, ktoré sa opierali o roláky pod luxusnými svetermi a vysokými pásovými nohavičkami.”

Ktoré kusy by ste odporúčali na jeden deň v kancelárii?
“Rovná noha, vysoko pásový šatový kalhoty – aktualizované proporcie sa od 90-tych rokov pripájajú a cítia sa nové a čerstvé. Sú perfektne spárované s elegantným sako a zapletenou košeľou.”

Ktoré kusy fungujú dobre pre šikovný off-duty štýl?

klub Monaco
Zdvorilý klub Monako

“Milujem myšlienku spárovania našej Lycovej vesty (clubmonaco.com pre podobné štýly) alebo Meera káblový pletený sveter ($ 150, clubmonaco.com) s príležitostným štýlom nohavíc.”

Na čo sa môžeme tešiť na dovolenku z klubu Monaco?
“Okrajové, perie a nohavice bez ramienok.”

SÚVISIACE: Obchod Olivia Palermo je pod 100 dolárov šperky kolekcie pre BaubleBar pred tým, než predáva

Pozrite sa nižšie na zbierku jadra.

klub Monaco
Zdvorilý klub Monako
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 4

map