Kris Jenner odchádza z roku 2018 Dyeing vlasy Platinum Blonde

Kris Jenner sleduje kroky dcéry Kim Kardashian West. Matriarcha KarJennera, ktorá sa v októbri pokúsila vyhnúť divokej blond vlasovej parochne, konečne zobrala zápalku a odštartovala 208 tým, že si vymenila tmavé vlasy za oveľa ľahšie.

Na rozdiel od poslednej doby, keď odprezentovala platinovú pixiu, je to skutočná dohoda, s láskavým dovolením Chrisom Appletonom, ktorý je mužom za blond vlasmi Kardashian West. Jenner odišla do Instagramu, aby ukáže svoj nový vzhľad a vyzerá skvele ako blondína, ak to povieme sami.

“2. januára späť v práci tu ideme !!! Makeup: @makeupbyariel Vlasy: @ chrisappleton1 #MotherDaughterTuesday # happynewyear2018,” napísala vedľa selfie z jej novo osvetleného vzhľadu. 

SÚVISIACE: JLaw má BFF Kris Jenner auto na Vianoce

2. januára späť v práci tu ideme !!! Makeup: @makeupbyariel Vlasy: @ chrisappleton1 #MotherDaughterTuesday # happynewyear2018

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@ krisjenner)

Appleton tiež zdieľa fotografiu na svojom účte a píše: “Pozrite sa, kto sa pripojil k gangu! Hľadám HOT @ krisjenner #chrisappletonhair @makeupbyariel.”

Jenner skutočne žije mantrou, “nový rok, nový mňa.” Spôsob, ako začať v roku 2018 krásy, Kris!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map