Kris Jenner ukáže svoju lásku k Beyoncé v obale s citrónom

Znamená to, že Kris Jenner je “Becky s dobrými vlasmi”? Kluci, chlapci.

Momager bol vyňatý a vo Francúzsku počas filmového festivalu v Cannes nosia odvážne šaty s citrónovou potlačou Dolce & Gabbana a my sme nemohli pomôcť, ale okamžite nám pripomenúť rozbiť album Beyoncé Limonáda, ktorý skoro zlomil internet po jeho uvoľnení a poslal fanúšikov na úlohu rozlúštiť, kto hovorí texty Queen Beyovej.

A Jennerova dcéra, Kim Kardashian West, nemohla ani ignorovať veselé spojenie. Matka dvoch sa včera dostala k Snapchatovi, aby videla videoklip Jennera a poľutovala sa, že našla Beckyho, o ktorú sa hovorí, keď sa včera dostala do svojej mamy v súbore ako pieseň Beyoncé, ktorá sa hrávala v pozadí.

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #girls #babe #fashion #style #beauty #london #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #dmv #snapchat #selfie #vibes #kimye #krisjenner #becky #beyonce #cannes #lemonade

Video vyslané Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats) na

Kris Jenner Práve publikovaný najpopulárnejší Throwback Snap so všetkými šiestimi svojimi deťmi

Ale späť k Jennerovej francúzskej riviére – hodný súbor – spárovala šaty s bielou taškou Hermes Birkin zdobenou šarmom Fendi, nadmernou letou slnkom a elegantnými čiernymi sandálmi. Hovorte o dokonalom letnom vzhľade.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map