Kristen Bell a Dax Shepard’s Časté bojovanie takmer ich zlomili

V roku oslabenia celebritných rozpadov – a myslíme to samozrejme oslabujúce pre nás – je pár párov hviezd, ktoré nám dovolia upokojiť tú hlas, ktorá v nás spieva, že po každom vyhlásení “Láska nie je skutočná”.

Jeden taký hollywoodský pár: Kristen Bell a Dax Shepard, ktorých láska sa za posledných desať rokov dostala do cesty k mnohým víziám.

To bolo povedané, veci nie vždy boli tak peachy pre rodičov dvoch. V epizóde vysielanej v stredu Bell pokračoval pustošiť aby diskutovali o tom, ako sa jej vzťah so Shepardom zmenil – a je to oveľa dramatickejšie, ako sme si mohli predstaviť.

Kristen Bell Dax Shepard
Kevin Mazur / Getty

“Keď sme sa prvýkrát stretli, tak sme sa zamilovali do lásky a ja Miloval dramatický výjazd ” Dobré miesto hviezda povedala hostiteľovi Harrymu Connickovi Jr.

“Začali by sme bojovať, pretože by sme bojovali veľa – a ja by som niečo kričal a ja by som zablúdil dvere spálňu, potom by som zabodol predné dvere, potom som sa dostal do auta a Vyskočil by som po príjazdovej ceste a potom som si sedel za rohom v aute. A cítil som sa tak dobre a uvedomil som si, že to je neuveriteľne jedovaté, len keď to poukázal, “vysvetlila.

“Tri mesiace do nášho vzťahu bol ako:” Áno, už nemôžete opustiť počas bojov, to neurobím. “A ja som bol rád:” Čo? “A on bol ako:” Nemôžete urob to ‘- má veľmi vysoký štandard a silný etický kódex.Je to ako’ Nie, mám viac rešpekt k sebe – Milujem ťa, ale ja to neudržím celý môj život. ‘”

Samozrejme, to je sotva koniec príbehu. Dax pomohol svojej bývalej manželke tým, že stanovil niektoré pravidlá. “Povedal:” A ako sa budeme nabudúce bojovať, máte dovolené opustiť izbu, ale nie dom, “povedal Bell. Po tom, čo sa Shepardová držala pravidla, zvýšila stávky a povedala Kristenovi, že po ďalšom boji by nemohla opustiť izbu.

Kristen Bell sa otvoril o tom, ako ona a Dax Shepard vyriešiť boje pred ich deťmi

“Veľmi som trénoval,” povedala. “A teraz bojujeme krásne,” dodal Bell. “Na našej planéte skutočne nesúhlasíme, ale máme na seba vzájomný vzájomný rešpekt a povedal:” Môžeme nesúhlasiť, nemôžete byť blázniví, keď bojujeme. ” “

Tam ho máte: Protiklady skutočne priťahujú! Keď sa nabudúce stretnete s vašou S.O., zvážte Bell a Shepardovu cestu k šťastiu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 4 =

map