Kristen Bell Hilaryously Kroniky Her Pre-Emmys Prep-Pozrite sa na obličejové masky-Clad ‘Grams

Keď príde na to, aby sa pripravil na červený koberec, Kristen Bell to rád zachová.

Pred príchodom do červeného koberca Emmys 2016, 36-ročného Bad Moms hviezda odišla do Instagramu, aby sa k nám podarilo ukázať nám, koľko práce ide do prípravy na krok pred kamerami. Áno, hrdý matka dvoch si mohla stráviť sobotňajšiu relaxačnú a pádlovú stravu, ale začala jej vlasy, make-up a celkovú krásu čakať pred výstavou.

“Pripravte sa na # Emmy … pozorne sa pozrite … Mám vážne pochybnosti, že je to skutočne nálepka na úpravu rúk, ktorú som použil cez moju ústa, moja make-up artist @simonesiegl … Som si istá, že len chcela, aby som ju zips , “najprv sa veselo napísala ako titulok na gram, v ktorom športuje legrační oko-maska. 

Pripravte sa na #emmys … Pozrite sa pozorne … Mám vážne pochybnosti o tom, že je to skutočne nálepka na úpravu rúk, ktorú som použil cez moju ústa, moja make-up artist @simonesiegl … Som si istá, že len chcela, aby som ju zipsom.

Fotografie vyslaná kristen bell (@ kristenanniebell) dňa

Okrem toho Bell pokračovala v zdieľaní svojej cesty Emmys s následným obrazom kolíkov vo vlasoch a žartovala, že si myslí, že jej glamový tím očakáva, že bude hľadať A-list hostí. 

Chytil som sa pohltiť sám v zrkadle a povedal, s istotou: “Vyzerá to VEĽMI chlapci! Potom sme boli informovaní, že sme len na polceste. Dobre. #emmys

Fotografie vyslaná kristen bell (@ kristenanniebell) dňa

A kým by sme z našich stoličiek spadli, keby herečka vystúpila týmto spôsobom, opäť dokázala otočiť hlavu v okamihu, keď prišla do divadla Microsoftu spoločnosti L.A. Blondínska krása zamotala na červenom koberci červenohnedé éterické šaty Zuhair Murad. “Chcel som urobiť niečo viac, neviem, náladové, ako som kedy predtým urobil, a tento vzor bol perfektný,” povedala E! na koberci. “Napriek tomu, že ho musím chytiť v každom smere, je to veľmi pohodlné.”

SÚVISIACE VIDEA: Emmy Awards 2016: Pozrite sa na hviezdy na červenom koberci

Vyzerá to, že sa celý prep vyplatil. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map