Kristen Stewart prináša seriózne T-Swift Vibes, keď filmový festival v Cannes začína v roku 2016

Kristen Stewartová vždy pochodovala do rytmu svojho vlastného bubna, ale 26-ročná herečka zrejme odniesla od popuyne Taylora Swifta, keď prišla na podporu svojho najnovšieho projektu, Café Society, na filmovom festivale v Cannes v stredu. Ako to? Zatiaľ čo dve hviezdy začiatkom apríla oslavovali hlavné premeny vlasov – sme svojím novým platinovým dos – to je jej centrum, príliš chladné pre školskú estetiku, ktorá zodpovedá Swiftovej novonarodenej slobode v móde.

Na deň výletu Stewart, tvár Chanelovej, rozklepal obyčajné biele orezané tričko s vreckom a spároval ho s výberom visiaceho, zámokom ozdobeným náhrdelníkom a (čo ešte?) S vysokou vrstvou slonovinovej sukne Zdá sa, že nasleduje klasický, schválený vzorec spoločnosti Chanel. Jej čierne a biele kravatové výtlačky sú dôležité a jemné usporiadanie prstencov a robustného hodinky udrží veci ako minimálne, ale aj veľmi leštené.

FOTOGRAFIE: Eva Longoria a ďalšie A-Listeri sa na Cannes ukážu ako majstrovské oblečenie

Jej výnimočné tetovanie na predlaktie je práve to a jej trhané zámky sa dobre spájajú s krásnym výrazom, ktorý je tvorený tmavým a dymovaným okom s prirodzene vyzerajúcim žiarením a nahým okrajom pery. Celkovo Stewart privítal módny závod, ktorý je Cannes A + spôsobom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

47 + = 52

map