Kto Bit Beyoncé? Toto sú hlavné podozrivé

Na spravodajský týždeň dominovala veľmi naliehavá otázka: kto Beyoncé kýval?!?

V GQ profil uverejnený online v pondelok, Tiffany Haddish tvrdí, že tvár Queen Beyovej neurčenej a drogovo závislého herečka (yes, BIT) v minulom decembri.

@beyonce mi hovorila, že moja parochňa sa kĺže …. �� Ale naozaj mi povedala, že sa bavím a ja som sa rozhodol! #SHEREADY #thelastblackunicorn #beyonce

Príspevok, ktorý zdieľa Tiffany Haddish (@ tiffanyhaddish)

Táto udalosť bola následnou party po koncerte Jay-Z v Inglewoode. Haddish zostáva mamička na tom, kto je vinníkom, s odvolaním sa na nediskriminačnú dohodu, ale iní si vzali na vedomie úlohu vyčísliť to. 

“NDA sú skutočné, takže nehovorím o ničom,” povedal Haddis. 

The Cut prešetrila záležitosť a určila zoznam celebrít v prítomnosti: Rihanna, James Franco, francúzska Montana, kráľovná Latifah, G-Eazy, Diddy, Sara Foster, Jen Meyer a Sanaa Lathan. sup zúžila skupinu podozrivých osôb na Foster a Lathana, pretože iní hereči na party (Rihanna a Queen Latifah) boli priatelia Bey’s, a preto nie je tak pravdepodobné, že uhryznú.

Chrissy Teigenová sa na túto záležitosť zaradila aj s vlastnou teóriou:

Ona neskôr odkryla pravdu a tweeted, že jej pôvodný predpoklad bol nesprávny.

Toto je ďaleko od toho, čo sa týka tejto veci. Prejdite nižšie pre podrobnú prezentáciu a analýzu všetkých možných perp.

Sanaa Lathanová

Okrem predchádzajúceho podozrenia, že Lathan je biter, sup dostal anonymný tip od niekoho, kto tvrdí, že počul príbeh počas Haddiskej komediálnej hry v Jacksonville na Floride minulý rok. “Počas svojej kandidatúry uviedla ďalšie náznaky, ktoré by mohli pomôcť pri vyčíslení tejto situácie, napríklad herečka, ktorá mala Beyoncé hereckú herečku, ktorá sa minulý rok stretla s francúzskou Montanou.”

Zatiaľ čo pravdivosť tohto komentára je neznáma, Lathan bol v skutočnosti spojený s francúzskou Montanou.

Pri riešení bitegate Lathan odmietol obvinenia s príbuzným (a trochu OJ Simpsonom) tweet:

Sara Foster

Tento druhý hlavný podozrivý tiež poprel povesť a vyslal e-mail svojmu publikovateľovi, v ktorom požiadala o pripomienku k tejto veci. “Flattering, že si niekto myslí, že by som sa mohol dostať tak blízko k Beyoncé,” žartovala.

Flattery, že niekto si myslia, že by som mohol dostať tak blízko k Beyoncé.

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Foster (@sarafoster)

Taraji P. Henson

ríše hviezda meno bol krátko hodil do ringu, ale Haddish rýchlo prišiel k jej obrane.

Kráľovná Latifah

zatiaľ čo sup spočiatku ju objasnila podozrenie, keď o to požiadal komentár, povedal pre Latifah hovorca pre Huffington Post, “Žiadny komentár.” Nebolo by menej podozrivé, keby ste povedali, že to neurobil? Dve Queens, jedna strana … Kto vie?!

Lena Dunham

Knižnice uprednostňujú dievčatá tvorca a hviezda ako vinník a zdá sa, že používatelia Twitteru súhlasia.

Aj keď naozaj neexistuje žiadny dôkaz o tom, že to urobil Dunham (alebo dokonca ani na párty), internetová detektívka upozornila na potenciálne podozrivé tweet, ktorý napísala tesne pred prepustením Haddishovho GQ profil.

Aj napriek tomu sa zdalo, že Dunham sa v utorok stotožnil s povesťou, aby raz a navždy objasnil svoje meno. 

Jennifer Lawrence

Zdá sa, že J. Law bol v tom čase v New Yorku – a jej publicista už ju vylúčila z roka. Napriek tomu je herečka považovaná za verejnosť na základe jej Dunham-esque quirk.

SÚVISIACE: Pozor na Chrissy Teigen Snažte sa vyjsť z odhalenia Kto Bit Beyoncé

Amy Schumer

Aj keď zatiaľ nie sú žiadne priame dôkazy Troska vlaku hviezda robí mať v histórii robiť zvláštne a protiinštitucionálne gestá tvárou v tvár (zamýšľaným slovom) veľkej celebrity …

Gwyneth Paltrow

Bohyňa Goop je známa tým, že je blízko s Carterovým famom, čo by malo zmysel, pretože Beyoncé povedala Haddisovi, že táto herečka “nie je stále taká”, čo naznačuje, že vie, že to niekto dobre pozná. Predtým, ako Chrissy vedel o identite bety, rozptýlila Gwynethovu povesť. Avšak, akonáhle ona urobil zistila, že páchateľ bol niekto, koho by si “nevedela”.

Sarah Michelle Gellar

Zatiaľ čo neexistujú žiadne správy, ktoré by potvrdzovali, že Gellar bol kdekoľvek v blízkosti tejto udalosti Buffy upírsky vrah herečka stále prišla s vlastným “spoveďou”.

Dobre, pripúšťam to. Bol to ja #TheBiter

Príspevok zdieľaná Sarah Michelle (@sarahmgellar) dňa

Zjavte sa naraz, Beyoncé biter!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

46 − = 38

map