Kto je priateľ Boy Taylor Swift Joe Alwyn? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť

Ak máte prístup na internet, pravdepodobne ste počuli, že Taylor Swift má novú pieseň. Spievajúci singel raz za niekoľko týždňov odovzdáva svoj nový album povesť‘s vydanie na 10. novembra, ale táto konkrétna pieseň, “Volajte to, čo chcete”, upútal našu pozornosť, pretože je to spätná väzba quintessential Swift milostná pieseň. Ako sme to vynechali. 

“Nikto odo mňa počul celé mesiace / Robím lepšie, ako som kedy bol,” Swift spieva na svojej novej trati. “Moje dieťa lieta ako jetový prúd / Vysoko nad celou scénou / Miluje ma, ako som úplne nový.”

Swift je v súčasnej dobe datovania herca s názvom Joe Alwyn, tak pochopiteľne väčšina ľudí čítať texty, ako by boli o ňom … ale nevieme príliš veľa ďalšieho okolo hviezdy. Je zrejmé, že ho poznáme ako Swift hyper tajný priateľ (referencie, my sa snažil nájsť ani jeden pic dvoch dokonca stoja blízko seba, zatiaľ čo “Taylor Swift Tom Hiddleston” má 11,8 miliónov Google hity). 

joe Alwyn Taylor Swift
Getty

Alwyn má naozaj životnú a prosperujúcu kariéru mimo svojho vzťahu, a keďže jeho práca ho prináša ďalej do pozornosti, myslíme si, že stojí za to vyskúšať.

Bez ďaľšieho, tu je osem vecí, ktoré by ste mali vedieť o Joeovi Alwynovi, okrem toho, že jeho milostný život je navždy upevnený v textoch schválených Swift.

1. Je to herec.

A tiež dosť talentovaný. Hral titulárnu postavu v režisérovi Oscara Ang Lee Billy Lynnova dlhá polčasná prechádzka, čo je mäsový vojnový film o amerických jednotkách poslaných do Iraku.

2. Nie je Američan.

Nie, Swiftova báseň nie je zo štátov ako je ona. Alwyn pochádza z Londýna, Anglicka a má dôraz na to, aby sa s ním vyrovnal.

VIDEO: Taylor Swift prekvapí fanúšikov tým, že prenasleduje ich inštramy

3. Je vysokoškolsky vzdelaný.

S titulmi z univerzity v Bristole, rovnako ako Royal Central School of Speech and Drama v Londýne, aby boli presné.

4. Má to tri nové hrané projekty vychádzajúce v roku 2018.

Je to zaneprázdnený vole, aspoň povedať.

Bude hrať Obľúbené spolu s Emma Stone, Mária kráľovná spolu s Margot Robbie a Saoirse Ronan, a Chlapec vymazaný s Nicole Kidman a Russell Crowe. Nie je to zlá zostava. 

5. Vo februári stále žije so svojimi rodičmi.

Je to trochu šikovný TBH. 

VIDEO: Taylor Swift a Joe Alwyn mali dvojnásobný dátum

6. Jeho otec robí dokumentárne filmy a jeho matka je psychoterapeutka.

Úkony nie sú jeho rodičmi. 

SÚVISIACE: Crown Taylor Swift bol ukradnutý a je jasné, že je rozrušená

7. Stále cíti, že bude “zistený”.

“Áno, vždy môžem mať ten pocit:” Dostanem sa zistiť a ja by som nemal byť tu, “povedal Večerný štandard

8. Rodičia Swift sú fanúšikmi.

Bolo hlásené, že navštevuje Swift často, “spoznáva svojich rodičov a každý ho má rád.” 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 + = 45

map