Kto je priateľ Greta Gerwiga?

O filme nominovanom na Oscara je veľa vecí milovať Lady Bird. Rozpráva príbeh mladých žien spôsobom, ktorý je posilňujúci, je to zdatný, prináša nový realistický pohľad a prináša nám aj nový súbor životných cieľov prostredníctvom svojho riaditeľa Gretou Gerwigovou.

Riaditeľ Lady Bird je nepopierateľne jednou z najjasnejších hviezd v Hollywoode práve teraz a celkom jednoducho naše najvyššie Oscary rozdrvili. Ale my sme sa vzdali neopracovanému podnecovaniu, pretože Gerwig sa už takmer desaťročie stretával s režisérom Noahom Baumbachom. Okrem dvojice duo už dlho pôsobí ako hollywoodsky písací tím a spoluvytváral film Frances Ha v roku 2011. Mesiac do produkcie filmu začali chodiť.

Greta Gerwig and Noah Baumbach
Christopher Polk / NBC / NBCU Photo Bank prostredníctvom Getty Images

“Greta má staré štúdio-systémové kotlety,” povedal Baumbach o Gerwigovi v a New Yorker príbeh. “Carole Lombardová, Katharine Hepburnová, by mohli byť v niečom úplne dramatickom alebo celkom zábavnom, mohli spievať, mohli tancovať.” Francesová mala byť pre ňu veľkou ukážkou.

Zatiaľ čo sa datujú odvtedy Frances Ha, Baumbach a Gerwig sa predtým navzájom poznali. Gerwig bol v Baumbachovej dráme-komédii Greenberg v roku 2010, zatiaľ čo bol ženatý s herečkou Jennifer Jason Leigh.

Rovnako ako Gerwig, Baumbach má hollywoodske kotlety a dokonca získal nomináciu na Oscara za najlepší pôvodný scenár pre Squid a veľryba v roku 2006.

SÚVISIACE S DANOU: Greta Gerwigová reaguje na Natalie Portman’s Jab v kategórii Najlepší režisér Zlatých glóbusov

Vyrovnávanie osobných a profesionálnych nie je vždy jednoduché, ale Gerwig nemá žiadne výhrady, že stojí sama. Lady Bird bol jej sólovým režijným debutom a je to produkt jej sily.

“Nechcem to znieť nepríjemne, ale aj tak by som to urobil. Zistím, že jedna dvere a potom ju tlačiť široko otvorené, “povedala The Guardian. “Mám šťastie, že nájdem spolupracovníkov a spriaznené duchov, ale nepotrebujem človeka a tak by som to urobil.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map