Kto je to dievča: FKA vetvičky, najnovší módny hudobný priemysel Darling

Tu je meno, ktoré chcete vedieť: FKA vetvičky. Nielen, že 27-ročná umelec si v hudobnom priemysle vytvoril meno pre seba, ale tiež opúšťa značku na svete módy.

Narodila sa a vyrastala v Anglicku ako Tahliah Debrett Barnett, umelkyňa, ktorá je z jamajského, španielskeho a anglického pôvodu, začala svoju hudobnú kariéru s monikerom Twigs a pridala FKA po inom hudobnom akte s podobným názvom (americký pop duo The Twigs ) hovoril. Následníci pripisujú iniciály ako “predtým známe ako”, hoci FKA Twigs povedal, že sú “len zbierkou listov”.

SPRIEVODCA: 10 Celebrity Instagrams z víkendu Martina Luthera Kinga

Spievajúci skladateľ, producent a tanečník si v roku 2014 svoj prvý album vydali do žiarivých recenzií a jej čarovne krásny hlas má strašidelný anjelský okraj, ktorý je rozpoznateľný v priebehu niekoľkých sekúnd. Avšak FKA Twigs nie je známy iba tým hlasom: jej hudobné videoklipy, ktoré spoločne riadili alebo riadili, sú rovnako podmanivé. Prekvapujúce hudobné videá (z ktorých je zrejmé, že FKA Twigs začali v tomto odvetví ako tanečník) sú erotické a strašidelne cool — pozrite sa na video pre jej pieseň “Pendulum” vydal hit album LP1.

012015-FKA-vetvičky-vložiť-2-480.jpg
Instagram / @ fkatwigs

Ale to, čo zachytilo našu pozornosť mimo hudbu – a správy, ktoré robí s Robertom Pattinsonom – sú hrozby rýchleho požiaru FKA Twigs. (Jej avantgardné módne voľby boli porovnané s Lady Gagou a Björkom.)

SÚVISIACE: Nominácie Grammy v roku 2015 sú tu

Na poslednom týždni v roku 2015 Brit Awards Nominations Concert v Londýne, FKA Twigs získala nominácie na dve ocenenia, britský Breakthrough Act a British Female Solo Artist a predstavila svoje skladby “Hide” a “Pendulum”. Ona zasiahla červený koberec v buzz-hodný súbor skladá z dramatického Aganovich jacquard číslo, preťaženie zlatých šperkov Annelise Michelson a Anabela Chan, a strappy Vivienne Westwood topánkyna vrchole).

012015-FKA-vetvičky-vložiť-480.jpg
Dave J Hogan / Getty Images

Čo vyzeralo ešte oveľa jedinečnejšie, bol make-up podobný hennej. Pre jej výkonnosť si FKA udržiavala zdobený vzhľad tváre, ale zmenila svoj vzhľad a rozhodla sa pre nahé dvojdielne číslovyššie).

Dávajte pozor na túto hviezdičku. Jedna vec je istá: vždy nám dá niečo, o čom hovoríme.

SPRÁVY: Celebrity nosia Vivienne Westwood

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 26 = 34

map