Kto vedel, že časová osnova by mohla byť tak šikovná? Pozrite si kolekciu MAC Rocky Horror Makeup

Zariadenie make-upu Dr. Frank-N-Furtera sa chystá získať určitú súťaž. Dynamický make-up sa objavil v Ukážka skalného hororu nikdy nepodarí inšpirovať rad odvážnych, avantgardných vyzerajú perfektne pre Halloween (alebo o polnoci) a vďaka blížiacemu sa spusteniu MAC vás bude kanál vášho vnútorného Sedlčanstva jednoduchšie jednoduchšie.

Na oslavu 40. výročia filmu MAC vyvine 21-dielnu farebnú kolekciu, ktorá nasmeruje všetky glitz, glam a trblietok kultového favorita. “Je ťažké uveriť, že už bolo 40 rokov, kedy sme boli prepustení Ukážka skalného hororu, ale keď pristupujeme k tomuto medzníkom, film je rovnako poburujúce a zábavný ako kedykoľvek predtým, “hovorí výkonný producent filmu Lou Adler.” Rozhodne nadobudol svoj vlastný život a naďalej prekonáva generácie a drží pekné miesto v pop kultúre rok čo rok. “Amen na to!

Samozrejme, žiadna zbierka Rocky Horror by nebola úplná bez vyhlásenia červenej rúžovej a na naše vzrušenie, značka obsahuje štyri rôzne odtiene, aby sa omočili všetkým. Spolupráca bude zahŕňať aj voľné lesklá a pigmenty, paletu šesť panvíc, očné linky, umelé riasy a maskáre, laky na nechty a množstvo práškov sochárstva a nastavenia, aby ste mohli nechať Magenta ochrannú známku včas na noc vlastnosť. MAC Rocky Horror kolekcia pristane na značkových základňoch celoštátnej a on-line na maccosmetics.com 2. októbra, cena od $ 14 do $ 44.

Kliknite na našu galériu a vyhľadajte perfektnú červenú rúž na tón pleti. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 7 = 13

map