Ktorý kanál sú Grammy zapnuté?

Najväčšia noc hudby je takmer na nás! V nedeľu 28. januára o 7.30 hod. Prichádza z New Yorku Madison Square Garden 2018 Grammy. ET / 4: 30 p.m. PT a dokonca aj keď nemáte dostatok šťastia na to, aby ste získali lístok vo veľkej show, tu je, ako môžete stále zachytiť všetky akcie.

Keď hostiteľ James Corden prevezme pódium na otvorenie 60. ceny Grammy, vysielanie bude vysielané naživo na CBS. Nemáte predplatený kábel? Nebojte sa, pretože stále môžete streamovať naživo.

Grammy Channel
Dan MacMedan / Getty Images

Vyskúšajte službu CBS All Access, ktorá vám umožní sledovať viac ako 10.000 epizód vašich obľúbených relácií a živú televíziu s predplatným 6 dolárov za mesiac. V nedeľu bude táto aplikácia vysielaná naživo Grammy Awards – a všetko, čo potrebujete, sa prihlási k bezplatnej skúške. Navyše nemusíte sledovať váš počítač – funguje to aj s Apple TV, Google Chromecastom, PlayStation 4, Xbox, Roku, Amazon Fire TV a ďalšími.

Pred začiatkom udeľovania ocenenia bude CBS hostiť aj program s červeným kobercom Zábava TonightJe Nancy O’Dell a Kevin Frazier. Červený koberec bude vysielať na CBS v 6:30. ET / 3: 30 p.m. PT 28. januára. Pre pokrytie červenými kobercami od 15.00 hod. ET do 18:30 hod. ET, môžete streamovať Grammy žijú z červeného koberca na Facebookovej stránke Akadémie nahrávania, na Facebook stránke CBS a na grammy.com. Navyše, zvýraznenia od Grammys budú na Facebooku sledované počas celej noci.

Ako vždy, E! bude tiež vysielať červené koberec prehliadka, začína v 5:30 hod. ET / 2: 30 p.m. PT. Ich pokrytie v móde bude vysielané naživo dve hodiny, kým prvé umelci nebudú mať pódium.

Sme na jednu vzrušujúcu noc.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 + = 60

map