Kurčatá sú tak horúce a teraz je to všetko vďaka Harrymu Stylesovi

Počula si to tu najprv: Žijeme vo veku kuracieho mäsa.

Naši priatelia zvieracích vajíčok môžu stráviť tisícky rokov v tichosti a prekračovaní ciest, ale tento druh je teraz na pokraji neprekonateľnej úrovne slávy.

Nie sme blázni. Vypočujte nás.

Počas víkendu Gucci opustil ďalšiu jednu z jeho romantických kampaní a tento fiktívne zaznamenal milostný vzťah jedného človeka s jeho najlepším priateľom: kuracie mäso. V nej býva bývalá jednosmerná kuchařka Harry Stylesová slavne prechádza okolo ulíc severného Londýna v prispôsobených oblekoch Alessandro Michele, keď si na obed zdvihne nejaké ryby a štiepky (ako ho odtiaľto Briti) a vstúpi do obchodu so svojim priateľom zastrčeným pod jeho paže. 

Slávna pieseň “Michelle” hrá ako soundtrack k novej #GucciTailoring kampani predstavujúcej @harrystyles v # AlessandroMichele najnovšie sartorial návrhy. Fotograf / Režisér: @_glen_luchford Art Director: @christophersimmonds Hudba: “Michelle” napísaná Johnom Lennonom, Paulom McCartneyom (c) SM Publishing (Italy) Srl Účinkujú @blacrabbitband Produkcia Pete Nice (P)

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Gucci (@ gucci)

Nosením New Marseille bundy s vyšívaným golierom detailom navrhnutého # AlessandroMicheleom, @harrystyles prechádza do ‘chippy’ – tradičnej britskej ryby a čipky – nesie domáce kuracie mäso. Fotograf: @_glen_luchford
Art Director: @christophersimmonds

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Gucci (@ gucci)

Prečo boli kurčatá zapojené do výroby tejto kampane zostáva Gucci tajomstvo ako zvedavý ako prípad oddelenej hlavy pripravenej na pristávaciu dráhu, ale hej, žijeme v podivných časy, že? Okrem kuracieho mäsa, Styles tiež predstavuje s roztomilými mláďatami a podľa Gucciho zdieľa svoj obed so zvieratami.

V príbehu, ktorý odráža mnohé slávne fotografie a scény z britských filmov, @harrystyles prináša svojmu domácemu kuraciemu a psovi do obchodu s rybami a čipmi. Prikazuje a zdieľa so zvieratami. Objavte zbierku #GucciTailoring prostredníctvom odkazu v bio. Creative Director: #AlessandroMichele
Fotograf: @_glen_luchford
Art Director: @christophersimmonds

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Gucci (@ gucci)

Na výstave v obchode s rybami a čipmi v severnom Londýne, @harrystyles sa objavuje v novej muži #GucciTailoring kampaň nosia najnovšie oblečenie návrhy domu # AlessandroMichele. Objavte zbierku prostredníctvom odkazu v bio. Fotograf: @_glen_luchford
Art Director: @christophersimmonds

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Gucci (@ gucci)

Vo vnútri obchodu s rybami a čipmi – sada novej kampane # GucciTailoring – @ harrystyles nosí župan makro gingham žraločie kože ako kabát cez oblek Heritage pinstripe wool. Zistite viac prostredníctvom odkazu v bio. Creative Director: #AlessandroMichele
Fotograf: @_glen_luchford
Art Director: @christophersimmonds

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Gucci (@ gucci)

Je to zábavný koncept, ale ak je niekto, kto by mohol robiť kurčatá v pohode, sú to Štýly.

Ale on nie je prvý! Tu je vec: v roku 2014 boli kurčatá horúce AF, a teraz sa konečne stretávame s opätovným výskytom kureniec. Trpezlivosť, drahé kurčatá, je cnosť.

Pred štyrmi rokmi tento časopis zahŕňal aj kurčatá v našom sprievodcovi Style 100 v decembri 2014, ktorý zaznamenal najväčšie príbehové momenty celebrít a módnych ľudí. Kurací chrupy boli na zozname vďaka celebritám ako Julia Robertsová, Gisele Bündchenová a Jennifer Anistonová, z ktorých všetci začali chovať malé vtáky pre svoje zdravie.

Súvisiace články: Psí jóga je najdostupnejšou novou výstrelkou

V skutočnosti nám o tom Roberts hovoril v septembri 2014 V štýle. “Môj manžel je veľmi zdravá a šetrná k životnému prostrediu, takže v našom dome pestujeme jedlo,” povedala. “Zvyšujeme kurčatá pre vajcia.” Nasledujúca apríl sa Lady Gaga pripojila k zábave a dostala sa v Malibu.

Štýly nemusia mať coop, ale rovnako ako všetky trendy, nárast popularity kurčiat sa trochu posunul. Namiesto celebrít, ktoré ich zvyšovali doma, verzia 2018 je viac o móde – o tom, ako držať krok s Joneses.

Stačí sa opýtať veľmi kurča v kampani Gucci, ktorá podľa Twitteru to udržuje #Guccy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map