Kvetina kozmetika Drew Barrymore: “Štěstí je najlepší make-up!”

Čakanie skončilo: Linka líčenia Drew Barrymore je teraz v obchodoch! InStyle.com zachytila ​​hviezdu, ktorej veľa rokov pred kamerou ju naučila vec alebo dve o kvalitných zložkách make-upu. “Budem bojovať za lepší vzorec a keďže zložky, ktoré používame, sú tak jemné a prestížne, farby zostanú tam,”Povedal Barrymore novinárom v New Yorku.Tiež som chcel navrhnúť kampaň, o ktorej som si myslela, že je šťastná – šťastie je najlepším make-upom!“Myslíme si to taky! Kvetinová kozmetika, ktorý je k dispozícii len za 5 až 14 dolárov výlučne v obchodoch Walmart a na walmart.com, obsahuje celý rad produktov podporujúcich náladu, od laky na nechty a farby pery až po tieňové palety a maskáre. Tiež sa môže pochváliť jedným z prvých štvor-frézovaných voľných práškov na trhu, ktorý vytvára hladký, takmer vzdušný vzhľad vďaka svojej ultrajemnej štruktúre. Nakupujte plnú zostavu teraz na walmart.com.

Navyše pozri transformáciu Drewa Barrymoreho!

VIAC• Pozrite Drewovu veľa roztomilých účesov – na vás • Drew odhaľuje pôvod jej dcéry meno • Drew Barrymore vlasy Colorist otvorí Salon

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 39 = 41

map