Kylie Jenner dostane sultry v New Music Video od PartyNextDoor

Ak sledujete Kylie Jennerovú na SnapChat, videli ste jej ústa slovami, ktoré predtým vyrazili na stránku PartyNextDoor “Come and See Me”. Teraz, Držať krok s Kardashianmi hviezda má premiéru v novom hudobnom videu speváka a rappera a je veľmi spokojná, keď je na ňom.

Kylie Jenner + PartyNextDoor - 1
snapchat

Vo videu, ktorý debutoval na Snapchat Discover vo štvrtok, Lip Kit maven môže byť videný sauntering okolo doma osamelý v šplhanie čierne šaty, palming jeden z jej mláďat, keď ona hovorí, že nedostane odpoveď. Medzitým PartyNextDoor visí na baru so svojimi priateľmi, potom sedí na klavíri a kňučuje texty na pieseň, zatiaľ čo ďalšie zábery sa objavujú z Jennera, že je zaneprázdnená doma.

SÚVISIACE: Nebudete veriť, čo Kourtney Kardashian a Kylie Jenner nosili pri opaľovaní

Kylie Jenner + PartyNextDoor - 2
snapchat

Zdá sa, že čaká na príchod PartyNextDoor, že Jenner začne nosiť make-up na noc a používa odtieň pery z jej pera Kitty, natch. Po dokončení videoklipu sa PartyNextDoor konečne dostane do svojho domu a stojí v daždi, sleduje Jenner cez okno, než odíde odísť a skončí pozdravom s dlhým úsmevom.

Kylie Jenner + PartyNextDoor - 3
snapchat

Piesok sa zameriava na to, že chce udržať vzťah príležitostný, hoci druhá osoba v ňom chce byť vážnejšou situáciou. Napriek tomu, že Drake je na trati, neobjavil sa v hudobnom videu, ale Big Sean a Jhene Aiko obaja vyrábajú portréty.

Kylie Jenner + PartyNextDoor - 4
snapchat

Toto je posledný čas, keď sa Jenner objavil v hudobnom videu. Ona debutovala v minulom auguste v režisérovi Tyga “Stimulated”.

Kylie Jenner + PartyNextDoor - 5
snapchat

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 1

map