Kylie Jenner hity na uliciach v New Yorku v jej Retro Puma Suede kampane

Kylie Jennerová sa rozlúčila so svojim úžasným domovom Calabasas, aby narazila na pusté ulice v New Yorku pre jej posledný projekt ako tvár Puma. Fotografoval Jamel Shabazz, 18-ročný krása podnikateľ a realita TV hviezda predstavuje proti rôznym kulisám, ako je hornina klasické značky suede tenisky, ktorý prvý debutoval v roku 1968.

Čo teda hviezda miluje o kopnutí? “Jeho bohaté a žiarivé farby väčšinou. Naozaj majú hĺbku farby. Hlboké odtiene rýchlo nezmiznú a mám rád šnúrky, “povedala vo vyhlásení, vysvetľujúc, že ​​čierna a biela verzia je v ruke nadol jej obľúbená.

V hlavnom výstrele sa Jenner objavuje v vozidle metra zastrešeného graffiti a skáče červené topánky s dymovými šortkami, čiernym nádržou a červenou bundu, ktorú športuje cez ruky. Všimnite si jej jasné, nadrozmerné rámy a veľké šperky, dva doplnky, ktoré pridávajú do svojho mixu úder vlastného osobného štýlu. Ďalšie zábery z kampane nájdu hviezdu, ktorá predstavuje pred motorkou v teplákovej súprave a telefonuje vo vnútri telefónnej búdky (hovorí o starej škole!), Keď svieti s dvoma psami spoločníkmi.

Pozrite si ďalšie zábery z kampane nižšie – a navštívte nás.puma.com, kde si môžete zakúpiť súpravy.

SÚVISIACE: 11 krát Kylie Jenner nám dala Summer # Goules na Instagram

Kylie Puma Ad Campaign 4
Zdvorilosť
Kylie Puma Ad Campaign 1
Zdvorilosť
Kylie Puma Ad Campaign 5
Zdvorilosť
Kylie Puma Ad Campaign 3
Zdvorilosť

SÚVISIACE S KATALÓG: Najnovší výstroj značky Kendall Jenner predstavuje silu rovnomerného obliekania

Kylie Puma Ad Campaign 2
Zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 3

map