Kylie Jenner je nový výrobok na pery nie je Lip Kit vôbec

Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí nenávidia kvapalné rúžy, možno Kylie Cosmetics nie je pre vás kylindr krásy Kylie Jennerovej. Ale to všetko sa zmení pre každého, kto uprednostňuje solídnu trubicu, pretože celebrita konečne vychádza s radom tradičných saténových rúžov.

SÚVISIACE: 12 Zendaya’s Favorite Things

VIDEO: 3 z najdrahších parfémov

Ona odišla do Instagram oznámiť jej nové uvedenie, Silver série. Ako to naznačuje názov, linka pozostáva z 20 rôznych odtieňov krémových a vysoko pigmentovaných rúnd balených v lesklých strieborných rúrkach a reliéfovaných “Kylie” na spodnej časti guľky. Budú oficiálne debutovať 13. decembra a máme pocit, že idú rýchlo.

Mám oveľa viac prekvapení pre vás! 3 zbrusu nové výrobky, ktoré sa začali 13. decembra. 20 zbrusu nové rúžy, vysoko pigmentované a hydratačné s krémovou saténovou povrchovou úpravou. @kyliecosmetika #SilverSeries

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

Jenner bola trochu krása inovácie kick, ako ona nedávno odhalila dve nové Naughty a Nice palety na dovolenku a dokonca škádlil sériu toho, čo vyzerajú ako maskovaní. A na ceste je viac – napísala, že je to vlastne tri nové produkty sa začali 13. apríla.

Zostaňte naladení na ďalšie informácie o cenách a ostatné kúpené Kylie Jenner má v obchode.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map