Kylie Jenner Len rozbil Stormi Webster sociálne médiá Hiatus

Kylie Jennerová, pokiaľ ide o jej dcéru, Stormi Webster, bola skromná. 

Po prvé, krása mogul opustila reflektor, zatiaľ čo tehotná s jej dievčatko, vráti sa len raz, keď sa narodila vo februári. A potom, keď sme si mysleli, že sa vrátila späť k sociálnym spôsobom zdieľania médií, Jenner minulý mesiac oznámila, že už nebude uverejňovať fotografie Stormiho tváre a vymazávať existujúce zábery z nej na Instagram. 

som špionáž s mojím malým okom…

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

“Áno, rozbil som svoje dieťa,” odpovedala fanúšikovi, ktorý sa pýtal na masové vymazanie. “Práve teraz zdieľam fotografie mojej dievčiny.”

Zdá sa však, že 20-ročná mama mala víkendovú zmenu srdca. V sobotu Držať krok s Kardashianmi stál na Snapchate, aby zdieľal obraz svojej dcéry pokojne odpočívajúcej na posteli. “Moja malá láska,” spomínala. 

Stormi dievča 6/30/18

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

Preukazujúc, že ​​táto fotka nebola len jednorázová utrpenie, Kylie zdieľa blízky záchvat svojej 5-mesačnej dcéry, ktorá spala v náručí a povedala, že nie je “nič lepšie”.

láska 6/30/18

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

Zdá sa, že Kylie sa stále snaží nájsť správnu rovnováhu medzi súkromím a slávou, témou, o ktorej sa predtým otvorene rozprávala so svojimi fanúšikmi v roku 2015. “Moja realita je .. Ukážem ľuďom to, čo chcem, aby ich videli. vie, čo sa deje v mojom dni, ale ja a kto sa s mojimi okamihmi podelil, “uviedla.

Je dosť spravodlivé, ale dúfame, že tieto nedávne zábery Stormi budú znamenať, že päťmesačná prestávka sociálnych médií je oficiálne ukončená. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 27 = 35

map