Kylie Jenner nás berie vo vnútri svojej “naozaj osobnej” spálne a kúpeľne

Kylie Jennerová nám už poskytla prehliadku svojej pôsobivej glam miestnosti a otvorila sa jej neustále zmeny vlasov na jej nedávno spustených stránkach a aplikáciách a teraz starlet nám dáva ešte viac osobný pohľad na jej život – spálňou a kúpeľňou. “Diskutovala som o tom, že ste vám ukázali, kto je moja spálňa, pretože je to skutočne osobné,” hovorí Jenner v novom videu. “Ale ja som to strávil veľa času, takže ti to taky ukážu.”

Keď to prišlo do jej budoáru, chcela ísť jasná a vybrala si zdobiť tupé a slonovinu. “Spálňa v dome mojej mamy bola super tma,” Jenner zdieľa, prečo sa tentoraz išla s paletou svetlých farieb. “Všetko bolo čierne, steny sú čierne, podlahy sú čierne, posteľ je čierna.” V priestore sa nachádza veľa osobných fotografií a štýlových dotýkaní, rád lebky a faux-fur prízvuky. Ale jej najobľúbenejšie miesto v miestnosti? Sedadlové otočné stoličky.

A aj keď je jej čierna a biela kúpeľňa ohromujúca (a zásobuje sa s Kim Kardashian parfémom!), 18-ročná žena priznáva, že mala ísť s iným odtieňom pre svoju sprchovú kazetu: ” čierna sprcha, pretože nevidíte, kým ste tam. “

Kľúčové slová: Kylie Jenner otvára o ňom “parochňa Guy” a stále sa meniace vlasy

Sledujte video prehliadku svojej kúpeľne nižšie a pre ďalšie fotky spálne ísť na thekyliejenner.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map