Kylie Jenner práve urobila prekvapenie vzhľadu na 2018 MTV VMAs

Zabudnite na báječné páry ako Arianna a Pete Davidson, Justin Bieber a Hailey Baldwin, alebo peklo, dokonca aj Donalda Trumpa Jr. a Kimberly Guilfoyle (viac o tom, čo tu máme). Dvojica, ktorú sme už niekoľko rokov používali na prepravu s nízkymi nákladmi? Kylie Jenner a Travis Scott. Nemajú presne taký nízky profil, ale odkedy sme sa stretli v máji, nemali sme videli, že tieto dva robia oficiálny vzhľad červeného koberca, a teraz zaujali pozornosť každého na 2018 MTV VMAs. Zatiaľ čo Jenner technicky nechodila s chlapom na červený koberec, urobila hlavu, ktorá sa objavila v bielom dvojprvkovom sakári, ktorý sa zdvojnásobil ako šaty a obsahoval bedazzlový pás v štýle popruhových strieborných podpätkov.

Kylie Jenner

v spoločnosti Tom Ford.

Jamie McCarthy / Getty

Jenner a Scott museli najať dieťa na veľkú noc. Sú rodičmi dievčatky Stormi Websterovej, ktorá sa narodila vo februári a myslíme si, že sa obrátila na niektorú z jej známych sestier mamičiek – Kim, Khloé alebo Kourtney – za malú pomoc.

Takže čo sa deje s týmito dvoma? Zatiaľ vieme, že žijú svoj život a tešia sa z bohatých osláv 21. narodenín a samozrejme robia vystúpenia na veľkých oceneniach. Ale minulý týždeň ich fotografie nakupujúce v luxusnom obchode s klenotmi v Calabasas v Kalifornii vyvolali povesti, že títo dvaja sa chystajú stať alebo už sú zapojení.

Kylie and Travis lead
Theo Wargo

SÚVISIACE: Zoznámte sa s prvým generálnym generálnym prokurátorom krajiny

V júlovom rozhovore pre GQ, rozprávali sa nielen o prvom stretnutí v Coachelle 2017, ale o tom, že ich vzťahy sú súkromné. Zdá sa, že Jenner si dáva prednosť tomu, aby sa udržal v pohode a zostal ďaleko od svojej práce. “Viem, že sa mu nepáči pozornosť. To je dôvod, prečo sme sa dostali na ďalšiu míľu, aby sme udržali náš vzťah super súkromný, alebo ako, ak má nejaké udalosti alebo niečo, neprídu. Pretože chcem, aby urobil svoju vlastnú vec. Chcem, aby bol on. Nechcem, aby to bola Kylie a Trav. Ak nás ľudia neuvidia spolu, je to v poriadku so mnou, pretože to robíme len na našom veku, “povedala.

Dnes večer spolu urobili vlastnú vec.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − = 55

map