Kylie Jenner prichádza dole len na lesklé modré telo

Modrá nebola nikdy vďaka Kylie Jennerovej sexernejšia. V pondelok najmladší Kardashian vyslal krivku-odhaľujúce ‘gram, ktorý nás vidí zelenú – aj keď je pokrytá modrou farbou tela.

Fotografia, ktorá podľa názvu je súčasťou neuvoľnenej spolupráce s fotografom Sasou Samsonovou, ukazuje 19-ročné staršie spoločenské oblečenie a je pokryté lesklým kovovým modrom farbou. Je to sugestívne dokonca aj podľa jej noriem!

neuvoľnený projekt s @sashasamsonova

Fotografie, ktorú vyslal Kylie (@kyliejenner)

Jennerove vlasy (ktoré sú na fotografii hnedé) sa zdalo, že sa v ňom prebudili trochu nostalgie na svoje prirodzené pramene. Krátko predtým, ako zdieľala fotografiu s troma farbami, Jenner požiadala fanúšikov, ak si myslia, že by mala vyradiť jej platinový blondínový odtieň v prospech jej pôvodnej brunetovej farby.

Chýba mi tmavé vlasy �� Mám sa vrátiť?

Fotografie, ktorú vyslal Kylie (@kyliejenner)

Zdá sa, že sociálne médiá maven berú podnet od veľkých sestier Kourtney Kardashian a Kim Kardashian West, ktorí tiež urobili nahé body paint paint shoots.

KimKardashianWest.com

Fotografie vyslaná Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

Láska je súčasťou seriálu @brianbowensmith #metalliclife. Prejsť na vanityfair.com pre viac obrázkov a prečítajte si o tom. @vanityfair @degallery

Fotografie vyslaná Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) na

SÚVISIACE: Emocionálne štádiá videnia Kylieho Jennerovho oblečenia z Kendallovej narodeninovej strany

Schopnosť nosiť všetko musí byť genetickým znakom, pretože rozhodne beží v rodine.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 38 = 47

map