Kylie Jenner Rocks a Louis Vuitton Monokini a Rainbow Hair v Coachelle

Kylie Jenner vie, ako urobiť vyhlásenie, sartorial a inak. Realistická hviezda odviedla Coachellu tento víkend na víchricu, vystúpila v očarujúcom pohľade po ohľaduplnom vzhľade a debutovala nielen jednu, ale dve odvážne nové farby vlasov. Hej, keď je v Indii. 

Jeden z našich obľúbených vzhľadov? Jenner si v nedeľu odviedla nejaký čas z festivalového večierku, aby zavesila bazén a urobila tak v plaveckom dobrom štýle. Kozmetický magnát rozklepal pohľad, ktorý len ona dokázala – vytlačil Louis Vuitton monokini, ktorý spárovaný so zodpovedajúcou hodvábnou šatkou a jej úplne novými dúhovými vlasmi. A v skutočnej móde Kylie odišla do Instagramu, aby zdieľala niekoľko záberov pri pohľade na bazén. 

manžety ��

Fotografie, ktorú vyslal kráľ Kylie (@kyliejenner)

Zrejme moja obľúbená pieseň

Video, ktoré vyslal kráľ Kylie (@kyliejenner)

Fotografie, ktorú vyslal kráľ Kylie (@kyliejenner)

��

Fotografie, ktorú vyslal kráľ Kylie (@kyliejenner)

Predtým cez víkend Jenner húpal ďalší pohľad na oblúky: flitrový bikini s vysokým pásom, ktorý spároval s multicolornými pásikmi. Jedna vec je určite: Jenner rozhodne vie, ako využiť Coachellovu rizikovú stratégiu štýlu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map