Kylie Jenner spustila svoju najlepšiu kolekciu Kylie Cosmetics Holiday yet

Nemusíte sa obávať, či ste boli tento rok zle alebo pekne – Kylie Jenner má darček pre obe skupiny. Ako zvykom, celebrita si vzala do svojho Instagramu, aby odhalila jej nadchádzajúcu predstavu o Kylie Cosmetics a po tom, čo videla fotky, môžeme potvrdiť, že je to jej najlepšia sviatočná kolekcia.

SÚVISIACE: Vyskúšali ste neviditeľnú maskaru ešte?

Namiesto spustenia ďalšieho karmínového červeného lippu použila Jenner príležitosť ako výhovorku na koncepciu dvoch zbrusu nových palet očných šiat, vhodne pomenovaných Naughty a Nice. So všetkými kovovými a matnými povrchovými úpravami je každá paleta balená s 14 odtieňmi, ktoré je možné použiť na vytvorenie nespočetného vzhľadu, od jemného očného make-upu priateľského k práci až po ošumělé dymové oko, ktoré je ideálne pre túto dovolenku, ktorú poznáte, bude zdobené imelom.

Naughty Palette # Holiday2017

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics)

VIDEO: 7 liečebných kúpeľov v domácnosti

Nice má teplú, zemitú tému, ktorá je spolu s trendom “západu slnka” z roku 2017 a zahŕňa odtiene ako Ginger Snap (spálená oranžová), Jack Frost (zľadovatená kovová biela) a Slay (kovové zlato). Čo sa týka Naughty, odtiene sú mierne odvážnejšie a silne pigmentované. Zahŕňa odtiene ako Mischief (Metallic gunmetal), Unwrap Me (hlboké matné červené víno) a Hot Toddy (kovová čokoládová hnedá).

Povedz Dobrý deň na Nice Palette # Holiday2017

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics)

Jenner vám dal výhovorku, aby ste začali svoje nákupy v dovolenke čoskoro, pretože oba klesli 22. novembra – dva dni pred Čiernym piatkom. Pokračujte a nastavte svoje upozornenia Google a zvážte, či je to praktické, ak chcete vyzdvihnúť všetky ostatné krásy, ktoré potrebujete a potrebujete, skôr, ako sa šetria v obchode a on-line regály.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − = 17

map