Kylie Jenner ukazuje svoje zlaté zlaté vlasy v bielych džínsoch a zodpovedajúce tenisky

Kylie Jenner naozaj cíti novú farbu vlasov.

Krása maven udržal rozhodne nízky profil, zatiaľ čo vonku s obedom s priateľom Tyga v blízkosti svojho domova v Calabasas, Kalifornia, včera, ale to nezastavilo photogs od získania niekoľkých snaps z jej čerstvého vzhľadu.

Pri tejto príležitosti si 19-ročná krása udržala jednoduchosť v ozdobenom hodvábnom camisole, ktorý vyzerala s bielymi štíhlymi džínsy, ktoré sa tiahli po stranách. Ona skončila s oblečením s klasickými bielymi teniskami a doplnená jemným zlatým náhrdelníkom, diamantovými náušnicami a sľubným prsteňom, ktorý jej daroval svojmu bábu. Súbor doplnil svoje nové ružové zlaté zámky, ktoré debutovala na sociálnych médiách začiatkom tohto týždňa. Na dlhých vlnách nosila nedávno sfarbené pramene a na jej tŕstiu vyrazila svetlo hnedú farbu pier.

Držať krok s Kardashianmi cast člen tiež zdieľal fotografiu jej pohľadu na Instagram, ktorý ona titulovala: “Chill Vibes. “

Chill Vibes ��

Fotografie, ktorú vyslal Kylie (@kyliejenner)

Kľúčové slová: Kylie Jenner Just Dyed vlasy Rose Gold

VIDEO: Pozrite sa na Kylie Jennerovú transformáciu krásy

Tento jemný odtieň na hviezdu skutočne milujeme.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 + = 44

map