Kylie Jenner zdvihne jej športový vzhľad so vznešenými podpätkami

Nechajte to Kylie Jennerovej, aby vytvorila pár leggings a športové podprsenky vyzerajú sexy. Aj keď bola spravodlivá, mala trochu pomôcť od niektorých obuvi z vysokého PVC. 

V sobotu Jenner zvýšila svoj športový súbor pozostávajúci z nohavíc s vysokým pásom Alexander Wang šedej jogy a bielej bralette s dvojicou nahých topánok (shop podobný štýl tu) od jej švagra Kanye Westovej módnej línie. 

Kylie Jenner
Hollywood To You / Star Max / GC Obrázky

Zatiaľ čo na ceste do večere v Los Angeles s jej BFF Jordyn Woods, nová mama jazdila doma “som sa práve vrátila z telocvične” pohľad s nízkym splietaným koncom a minimálnym makeupom. 

Jej špičkové špičaté čerpadlá sa môžu zdať nepraktické, berúc do úvahy jej nízke-out oblečenie, ale topánky sú skvelou voľbou pre predvádzanie pedikúru v lete, keď nemáte pocit sandále.

Dokonca aj autorské práva súhlasia s trendom z PVC, pričom Meghan Markle pri svojom prvom oficiálnom vystúpení ako nováčikovia vojvodkyňa z Sussexu rockovala štýl. Markle sa rozhodol pre ďalšiu verziu Tamary Mellonovej. Kožené topánky z červenej farby ukazovali iba prameň pokožky s jasným popruhom, ktorý prechádzal po stranách. 

Topánka, ktorá obdrží povolenie aj Meghan a Kylie? Spočítajte nás! 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

54 + = 59

map